Bilişim Teknolojileri Klavuz Kitap ve etkinlik CDleri

Kodla Büyü
Hocam öncelikle teşekkürler özveriniz için.
Fakat hangi basamağın kılavuz kitabı bunu da açıklarsanız iyi olur.
4-5-6-7-8. sınıfların işine yarayacak kılavuz mu?
Okula 1-2-3 basamak diye bi kılavuz kitap geldi fakat sınıfçılar için hazırlanmış sanırım (1.2.3. sınıflar için)

Bu döküman kime hitap ediyor. i.ö. 2 kademeye ışık tutar mı?

Teşekkürler

Klavuz kitap 1-8 basamak, bütün basamakları kapsıyor.
içerisinde:
bütün basamakların çalışma kitabı, öğretmen kitapları ve ölçme araçları mevcut...

indiremeyen arkadaşlar, okuldan indirmeye çalışıyordur.evden indirmeyi deneyin.Bu konu altına bakın onlarca mesaj yazılmış, aradığınız cevapların hepsini bu mesajlarda bulabilirsiniz.

paylaşıma devam... 8)

bu konu altındaki bütün yorumları okudum okulda hiç denemedim indirmeyi ki biliyorum rapidshare engelli.... yine de indiremiyorum neden??????

--------------------------------------------------------------------------------

Hocam apartmanca ortak adsl kulanıyorsanız, rapid izin verdiği dakikalar içinde başka bir kullanıcı indirme yapmıştır ondandır..veya flashget yüklüyse o devreye girdiğinde quit tuşuna basmanız gerekir.

aklıma bunlar geliyor hocam, öbür türlü linkleri kontrol ettim çalışıyor.. :wink:

teşekkür ederiz lakin etkinlik cd sini indiremiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar

evet arkadaşlar o kadar çok indirilmiş ki artık rapid indirmeyi durdurmuş bir çözüm olarak elinde olanlar farklı isimlerde rapide yüklerse onlara çok teşekkür ederiz.Saygılar dilerim.. :idea:

rapidsahare nie meb tarafından yasaklandı bilen varmı. yoksa mebin internet bağlantısından olduğum için mi engellenmiştir? anlayamadım :|

evet öyleymiş. mebin internet bağlantısı olduğu için bazı siteler sakıncalı içeriğinden dolayı
engellniyomuş.
:wink: yine de emeğinize sağlık .
teşekkürler

hocam eline sağlıkta bunları rapid den başka gönderme yolu yokmu başka bir sınırsız paylaşım sisteminden felan

başka bir linkten mebin yasaklamadığı indirme imkanı yokmu link bilen varsa yazsın şimdiden teşekkürler

Linklerin hepsai sağlam akşam indirmeyi bitirdim. Cdlerde kitapların pdf formatı vede etkinlikleri var. Toplam 650 mb bir dosya oluyor.

şuan benim elimde ne 6,7 ve 8. basamak öğretmen kılavuzu var ne 6. 7. ve 8. basamak öğrenci çalışma kitabı var ne de etkinlik cd si var.
yukarıda verilen adreslerde açılmıyorrr.Yardımmm

Hocam iyi güzelde öğrencilerin çalışma kitabında cd ile gösterilen cd ile çalışılması gereken yerler var bu bilgiler yetersiz? CD Sİ OLAN VARSA lütfen yardımcı olsunlar.

Hocam iyi güzelde öğrencilerin çalışma kitabında cd ile gösterilen cd ile çalışılması gereken yerler var bu bilgiler yetersiz? CD Sİ OLAN VARSA lütfen yardımcı olsunlar.
Hocam etkinlik cd si bunun için hazırlanmış. Etkinlikleri kopyalayıp öğrenci bilgisayarı sayısında kullandıracaksınız.

internet sayfası hata veriyor indiremedim yardımcı olursanız sevinirim
elimde ne öğretmen klavuz kitabı, ne cd nede öğrenci kitapları var.
o yüzden bunlara çok ihtiyacım var.
şimdiden teşekkürler

ewt mediafire'a atabilirseniz bir deneyelim oradan. gerçi bir iki gün içinde orayıda engeller bunlar

Geri