Bilişim Teknolojileri Klavuz Kitap ve etkinlik CDleri

Kodla Büyü
kılavu kitapların yanında 2 tane etkinlik cdsi var, bunlarda onlar...
paylaşım için teşekkürler...

Dosyaları rapid yerine 4shared gibi mebin engellemediği sitelerden paylaşıma sunarsak daha güzel olur kanaatindeyim.Teşekkürler.

ETKİNLİK CD Sİ

Etkinlik cd sin indirmeye çalışıyorum.Teşekkürler. Ancak klavuz idirilemiyor

Çok teşekkürler arkadaşlar.

Herkes tanıdığı bilgisayar öğretmenlerine bu dosyaları dağıtsın bari de sorun bir nebze olsun çözülsün.

Arkadaşlar klavuz kitaplarından 4. Basamak kitabı hangi linkte? Benim sadece 4. Basamak öğretmen klavuzuna ihtiyacım var. Diğerlerini indirerek arkadaşlara engel olmayayım. Beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca tüm arkadaşlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim...

hocam eline sağlık da daha naz yapmayan bir siteden atsaydın da kolayca alsaydık ne bu 3 gündür uğraşıyoruz birer gün arayla veriyor tamamlamadan açmıyor da daha göremedik emizim çok emek etmişsindir emeğine sağlık

Gerçekten de çok teşekkürler...

kitabın editörü olan hafize keser hocam olur... onda bile yoktu CD.ler... helal olsun :)
çok teşekkürler...

part1 i indirdim ama diğerlerinde dowload yeri çıkmıyor ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

arkakdaşlar her seferinde indirebilmek için IP adresinizi yenilemeniz gerekiyor. Ya IP adresinizi yenileyen program yükleyeceksiniz ya da Modemi kapatıp açacaksınız. Modemi kapatınca da IP adresinizi yenileyebilirsiniz.

Tek seferde bir partı indirebilirsiniz.
Kolay gelsin.

"""hocam eline sağlık da daha naz yapmayan bir siteden atsaydın da kolayca alsaydık ne bu 3 gündür uğraşıyoruz birer gün arayla veriyor tamamlamadan açmıyor da daha göremedik emizim çok emek etmişsindir emeğine sağlık"""

Hocam bir önceki yazımı okuyunuz...

nrg uzantılı dosyayı bilgisayarda direk açmak isteyen arkadaşlara Smart Projects/IsoBuster'i kulanabilirler.

Gerçi bize de gelmesi gerekirdi bu cdlerin ama ne cd var ne de kitap şu ana kadar. bakalım ne yapacağız. MEB 'in yapması gerekeni sen yapmışsın, böyle daha rahat geçiyor öğretmenlerin eline. Teşekkürler.

Hocam elleriniz dert görmesin.

İki gün önce birini indirdim, diğerinin %30'u bitmişti. Tam o sırada Müdür çağırdı ve bana CDleri uzattı. Sinirden ne yapacağımı şaşırdım. Müdür dediki:" Az önce getirdiler" anlamsız hareketleimi görince "bir günden beri indirmeye çalıştığın şey bu değildir inşaallah" dedi. Ben şok oldum. Bu arada öğretmeler odasındaki arkadaşlar gülmekten kırıldı. :)

Hasan hocam senin adına sevindim. Bu arada güzel atraksiyon olmuş. Eminim bizim öğretmenler de gülerdi. :)
İyi dersler şimdiden.

çalışma kitapları

arkadaşalr bu etkinlik cd sinde 7,8. basamakalrda bişey yok o ayrı bir cd mi acaba bir de çalışma kitabı öğrencilere gelmesi gerekmiyormuydu, hiç gelen var mı?

arkadaşlar öncelikle paylaşımlar için teşekkür ederim. Etkinlik cdsini indirdim ancak kılavuzları bir türlü indremedim. indirdiğim kılavuzlar arşiv hasarlı diye açmıyor neden acaba bir bilgisi olan var mı ? çok acil ihitiyacım var bu kılavuz kitaplara yardım edin lütfen:( flashgetle inidiriyo gerçi ama bahsedilen gibi 490 mb değil daha küçk bir nboyutta başka nerden indirebilirm????????

Geri