Bilişim Teknolojileri ile ilgili e-twinning projesine ortaklar aranıyor.

Kodla Büyü

yuci81

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Proje konusu hazır (yapılacak istişarelerle proje genişletilebilir ya da daraltılabilir) ortaklarla başvurusu yapılacak. Projede çoğu sorumluluğu almaya gönüllüyüm. Katılmak isteyenlere etwinning ile ilgili bilgileri buradan özel mesajla göndereceğim, katılacak arkadaşlar bana etwinningden "bağlantı kurma isteği" gönderecekler. Gerekli yazışmaları buradan değil etwinning üzerinden yapmak daha doğru diye düşünüyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar özel mesajla irtibat kurarsa sevinirim. Seviyesi ortaokul öğrencilerine yönelik olacak ama lise öğrencilerini de kapsayan bir konu.

etwinningle ilgili ayrıntlı bilgi almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilir.
https://www.etwinning.net/tr/pub/get-started.htm

seviyeyi yazmayı unutmuşum, ortaokul seviyesinde olacak ama lise öğrencilerine de hitap eden bir konu

ayrıntılı bilgiyi etwinningden verecem arkadaşlar.

Etwinnngte iletişime geçtiğimiz arkadaşlara teşekkür ederim, bu hafta içinde etwinngte bir etkinlik oluşturacağım proje bilgilendirme/istişare anlamında. İlgilenen arkadaşları beklerim.

Hocam fikir proje hazır demişsiniz ama sadece uzaktan eğitim sürecinde neler yapabiliriz diye bir konu başlığı yazmışsınız e-Twinning'de. Biraz daha ayrıntılı olarak aklınızda olanları paylaşabilirseniz projenize bende katılmak isterim.

Hocam fikir proje hazır demişsiniz ama sadece uzaktan eğitim sürecinde neler yapabiliriz diye bir konu başlığı yazmışsınız e-Twinning'de. Biraz daha ayrıntılı olarak aklınızda olanları paylaşabilirseniz projenize bende katılmak isterim.
etwinningde iletişim kuranlara proje konusunu yazıyorum hocam.

Evet arkadaşlar projeye haftaya da katılım alacağız, ondan sonra katılım alamayacağız, bilginize. Sadece ortaokul 5. sınıflarda BT ve Yazılım dersini verenler katılabilir.

Geri