Bilişim Teknolojileri Alan Şefliği Evrakları

Kodla Büyü

ok46500

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar;
Bilişim Teknolojileri alan şefliği için gerekli evraklar elinde olan varsa paylaşırsa memnun olurum. Bu konuda döküman bulma konusunda zorlanıyoruz. Deneyimli şeflerimiz yardımcı olursa memnun olurum.

öncelikle şunu soylemeliyim..verdiğim dosyalar benim kendime göre hazırladığım dosyalardır..yuzde yuz dogrulugu tartışılır..müfettiş bana yap dedi diye yapmadım..kendim böyle çalışıyorum..

şeflik için öncelikle yıllık plan ve faaliyet raporunu hazırlamalısın..linki aşağıda yer almaktadır

Bilgisayar labaratuarı için her bilgisayara bir sicil kartı hazırlayıp özelliklerini bu karta işlersin..bunuda şeflik dosyana koyarsın...linki aşağıda..

Bilgisayar lab demirbaş listesini dosyana koyarsın..sorumlulugunda olan başka lab veya oda varsa onlarınkinide hazırlamalısın...

okuldaki tüm bilgisayarların dağılımını gösteren bir belge hazırlarsın dosyana koyarsın..

lab kullanım planını hazırlarsın..bir kopyasını labın kapısına diğer kopyasını şef dosyana koyarsın..

lab oturma planını hazırlarsın bir kopyasını lab panosuna bir kopyasını da dosyana koyarsın..

Bilgisayar lab kurallarını hazırlarsın,bir kopyasını dosyana koyarsın..onu zaten bulursun..paylaşmıyorum

Zümre öğretmeninle yapmış oldugun bir çalışma programı varsa onu koyarsın...

lab kullanımı ve sağlıkla ilgili belgeler hazırlarsın..bir kopyalarını dosyana koyarsın..

benim yaptıklarım bunlar..kolay gelsin

Ekli dosyalar

• alan şefliği yıllık plan ve faaliyet raporu.rar
    9.6 KB · Görüntüleme: 7,761
  • bilgisayar sicil kartları.rar
    6.3 KB · Görüntüleme: 5,311
  • LAB demirbas listesi.rar
    2.8 KB · Görüntüleme: 5,048
  • bilgisayar dagilimi.rar
    3.4 KB · Görüntüleme: 4,688
  • LAB KULLANIM PLANI.rar
    2.3 KB · Görüntüleme: 4,861
  • lab oturma planı boş tasla.rar
    3 KB · Görüntüleme: 4,585
teşşekkürler hocam eline sağlık....

hocam birde elinde atölye şefi egzersiz planı varmı?

sağolun kardeş. ayrıca yoğaltım defteri vardır okulun. alınan malzemelerin giriş çıkışı yapılır.

Bölüm şefi arkadaşlara bir sorum olacak, yoğaltım defterine yazacağım malzemeler sadece bilişim lab.larında kullanılacak malzemeler olacak değil mi? Okulda pek bilgi sahibi olan yok bu konuda.
Peki bize her yıl bilişim malzemesi gönderiliyor mu veya bunu için devlet okullara belli bir fon ayırıyor mu. Okula alınan bilişim malzemeleri var ama idareci arkadaşlar,biz bunu okulun parasıyla aldık diyorlar.Yani yoğaltım defterine hangi malzemeleri yazacağım, işler nasıl yürüyor bilemiyorum. Zaten bir ihtiyacımız olduğunda,öğrencilerden para toplayıp alın diyor okul müdürümüz. Sizlerin çalıştığı okullarda nasıl oluyor bu işler? Yardımlarınızı bekliyorum....

çok teşekkürler ben de bu sene şeflik için önerildim biraz araştırma yapıyordum denk geldi çok sağol

Geri