BİLİŞİM TEKNO. EYLEMİ 9 NİSAN CUMARTESİ-ANKARA

Kodla Büyü

Yapılacak BT eylemine katılır mısınız?

• BT Eylemine Katılmakta Kararsızım

Oy: 48 19.6%
  • BT Sorunu Benim Sorunum Eyleme Katılırım

Oy: 206 84.1%
  • BT Eylemine Katılmam halimden memnunun

Oy: 10 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    245
  • Anket kapatılmış .
kafanızı sopayla vura vura şişirenler (mecazen) şimdi bir parça buz verince teşekküre koşturuyorsunuz.... hafta sonu sandığa da aynı şevkle koşunuz... saygılar...

Artık ne gazete ilanı kurtarır bizi ne telefon ne faks ne...........hiçbirşeyyy..Hayırlı olsun herkese..

Bugün müdürüm bana 'dün tatil değildi niye okula gelmedin' dedi. Daha bi havalıyıdı :)
"Dikkat ederim bundan sonra" dedim. Artık ben de herkes gibiyim ne güzel.

Bazılarına benzemem zor olsada taklit edeceğim bundan sonra bu tipleri. Sadece kendi rahatımı düşüneceğim. Hayatın benim için şimdikinden çok daha kolay olacağına eminim.

Allah kötü durumda olanları, atanamayanları, aklıma gelmeyen daha bir çok haksızlığa uğrayıp gözyuman, kafa eğen, el pençe duran, yalakalık yapan herkesi daha daha beter etsin. Bin beter etsin. Sadece izleyeceğim umurumda değil artık.

Herkese kolay gelsinn..:)

ya sorma benim müdürümde beni arıyo sanki sana tatil değil yoksun havalrında bi yazı gelmişte size sorayım dedim diyo
20 mayıstata aramıştı aslında sana tatil değil demişti ek dersimi kessin diye beklemiştim
gerekçeni göster kes beni çalıştırmak senin haddine değil kalın kafalı
ama dediğin gibi bu bilgisayarcılara bunlar az bile hiç umrumda değil beter olsunlar eyleme kaç kişi geldi ilana kaç kişi para gönderdi sanki ne halleri varsa görsünler artık ben kendimi kurtarmaya bakarım...

agkarakoc' Alıntı:
Artık ne gazete ilanı kurtarır bizi ne telefon ne faks ne...........hiçbirşeyyy..Hayırlı olsun herkese..
Allah kötü durumda olanları, atanamayanları, aklıma gelmeyen daha bir çok haksızlığa uğrayıp gözyuman, kafa eğen, el pençe duran, yalakalık yapan herkesi daha daha beter etsin. Bin beter etsin. Sadece izleyeceğim umurumda değil artık.
:alkis:
Kendini kurtarıpda yapılan haksızlıklara göz yumanlar, zor durumda olan arkadaşlarını umursamayan, sıra onlara geldiğinde kimi bulacaklar bakalım yanlarında...

ii akşamlar arkadaşlar yaz tatili geldi ve biz okula gidecez maalesef... bugünlerde yeni moda çıktı
tif , iks , stratejik plan birsürü saçma sapan iş ya neolacak bizim halimiz arkadaş yani her bt formatör öğretmeni sefa kardeşim bihesap numarası aç sana güveniyoz... 5 - 10 tl kişi başı yollasak yaw bi paket sıgara parası... 2000 tl yi bulsak sabah gazetesinde ilan veremezmiyiz derdimizi şöyle 2 -3 cümle ile özetlesek hıı olmaz mı ,? sadece bir fikir valla ya ben emekli olana kadar formatörlük çekemem hadi şimdi 26 yasında katlanailbiliyoz bazı seylere 30dan sonra herşey dahada bir zorumuza gider gibime geliyor...napacaz yokmu parlak fikirler faxla maille biryere varamadık anlaşılan o. almanca öğretmenleri 5000 mail atmışlar fax yollamışlar sonuç 0 . anlaşılan mailleri okumadan siliyorlar en iyisi gazete ilanı gibime geliyor ,,,

biltek2007' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/guncel-haberler-f6/bt-ogretmenleri-ve-adaylari-gazete-ilani-t65681.html
gazete ilanıyla ilgili çalışma vardı. Şimdi o davaya çevrildi. Fakat Ankara'dan arkadaş bulunamadığı için Basın açıklaması yapılamadı. Halbuki gazete ilanı vermek daha iyi olacaktı.

Gazete ilanı iyi fikir arkadaşlar hükümet gazeteleri sürekli tarıyor. Site yönetiminden bir arkadş br hesap numarası versin hepimiz destek olalım. 10-20 tl ile kimse ölmez. Bu yöntemin etkili olacagı kanaatindeyim.

Bu Bt zümresi birlik olsun , adam gibi bir konuda birleşsin para mühim değil ilan verilir. Yani adına konuşamam ama Niyazi Hocamız bile çıkar alın len şu parayı der :) Ama maalsef birlik yok.

kendi sendikamızı kuralım :roll: sadece internet üzerinden değil yüz yüze görüşelim, zümre toplantıları gibi .....

çoğu kişi sendikalar belli görüşlere sahip diye, eşi subay, polis, hakim, savcı vb. diye ya da sorun çözeceklerine inanmadıkları için sendikalara üye olmaya yanaşmıyor. BÖTE TEF ESEF mezunları nasıl bilgisayarbilisim.net sitesinde buluştu duyan geldi, gören geldi bu foruma üye oldu, bi ara kapandı diye nasıl üzüldük ve sonra birlik olduk aynen öyle şimdi birlik olabiliriz ama bunun için internet ortamı yetersiz kalıyor...

Cemal TANER' Alıntı:
Bu Bt zümresi birlik olsun , adam gibi bir konuda birleşsin para mühim değil ilan verilir. Yani adına konuşamam ama Niyazi Hocamız bile çıkar alın len şu parayı der :) Ama maalsef birlik yok.
haklısınız. birlik olmamız şart hepimizin geleceği için. doktorlar nasıl istekleri için hep birlikte iş bırakıyorlarsa bizde birlikte birşeyler yapmamız lazımki ses getirsin.

merabalar arkadaşlar,eyleme elimizden alınanlar için ben de katılmak istiyorum ancak devlette çalışanlar için bu tür eylemler sorun teşkil edebiliyormuş.. bu konu hakkında kesşn bilgisi olan varsa cvp yazabilirmi?

sdkrgn' Alıntı:
merabalar arkadaşlar,eyleme elimizden alınanlar için ben de katılmak istiyorum ancak devlette çalışanlar için bu tür eylemler sorun teşkil edebiliyormuş.. bu konu hakkında kesşn bilgisi olan varsa cvp yazabilirmi?
hocam öncelikle açılan diğer konuya bekleriz sizi :D
sorunuzu birçok ki,şi soruyordu. sendika adıyla yapılan, sendikaların desteklediği eylemlerde bu tür sorunlar olmuyor. tabi kaldırım yeterken yolu kapatmaya çalışırsak sorun çıkar tabi:) bulunduuğum ilde türkeğitimsen şubesini bu konuyla ilgili ziyaret ettik, destek verebileceklerini söylediler ve hukuki olarak hiçbir sorun yaşanmaz dedi. herşeyi tadında bıraktıkça sorun çıkmaz. belirli kurallar var(toplu gösteri ve yürüyüş kanunu) kuralların dışına abartılı şekilde çıkmadoıkça sorun yok..

Geri