Bilişim Teknik Resmi kitabı

Kodla Büyü

oskicazz

Aktif Üye
Bu ders için basılan kitaplar yeni sisteme uygun değil.Yeni modülllere göre basılan kitap bulabilen var mı ?

bizim öğretmenler mavi kitaplar diye bir site var oradan aldıkları kitabı modüllere ek olarak kullanıyorlar. bir bakın hocam. kolay gelsin.

Mavi Kitaplar Güncel hocam.Bilişim Teknik Resmi kitapları mevcut.Arslan yayıncılık da uygun.Sitelerinde güncel değil gibi görünüyor ama arayıp sorduğumuzda güncel olduğunu söylediler.

hocam ben mavi kitaplar yayınlarının bilişim teknik resmi kitabını istedim. bugün ulaştı elime. önceki sene de kullanmıştım bu yayını. dersi oldukça aktif işlemenizi sağlıyor. yeterince uygulama var. tabi biraz ağ konusu yetersiz kalmış ama yeni müfredata uygun. web sitesindeki sol tarafta kitabı yazan teknik öğretmenlerin telefonu var. telden aradığınızda sitedeki fiyatın altında veriyorlar okullara. ben memnunum. sadece öğrencilere basit cetvel pergel takımı aldırıyorum. yetiyor. birde bu kitabı.

Ben Cavit AYDEMİR'in Teknik Resim kitabını kullanıyorum 2 yıldır.. Bu yılda sipariş verdim... 10 TL klasörlü şekilde. uygulamalarıda güzel.. Geçen sene 40 tane uygulama yaptırdım.. Ders hiç boş geçmiyor kitaptakileri yapmakla uğraşıyor öğrenci...

Geri