Bilişim Tekn. Rehber Öğretmeni Görev Saatleri

Kodla Büyü

ikuru

Aktif Üye
Arkadaşlar Sivas'ta görevlendirme yazıları geldi.
İkili öğretim yapan bir okulda mesai kavramı nasıl olacaktır, teşekkürler...

hocam ikili öğretimlerde net bi durum yok acıkcası, iki öğretmen görevlendirile biliyor diyor yazı ama iki tane bilişimci görevlendiren il olduğunu düşünmüyorum. o yüzden idare ile konusup 9-3 tarzı bişeyler yapabilirsiniz.

Hocam bence asıl ikili eğitimde mesai saati net.gittiğiniz okulda ya sabahçı yada öğleci olacaksınız.En fazla iki öğretmen verilebilir diyor.Demiyorki eğer verilmesse diğerinin işini aynı lişi yapar.Buneye benzer okula resim öğretmeni gelir sabah gurubunda 30 saat derse girer,Ve öğleden sonraki döneme resim öğretmeni gelmediyse onun yerinede derse girer diyemez kimse.

Ama hocamın dediği gibi ister sabahcı ister öğlenci olursun ki ,su anda okullar ayrılılıyo senin mesela okulunuz ortaokul ve ilkokul oldu sabah ortaokul öğleden sonra ilkokul geliyor.Sizin kadronuz ortaokul bölümüdeyse sizi o taraf ilgilendirir.

Ama yinede idare ile konuşup :08:30--14:30 veya 09:00 15:00 gibi uygulamalar yapılabilir kanısındayım.

hocam uşakta görevlendirmelerde ilkokul ortaokul diye yazılmış bizim okul tam gün oldugundan sorun yok ama ikili öğretim görenler ikisinede bakıyorlar...

keyloger' Alıntı:
hocam uşakta görevlendirmelerde ilkokul ortaokul diye yazılmış bizim okul tam gün oldugundan sorun yok ama ikili öğretim görenler ikisinede bakıyorlar...

hocam su anda ikili öğretim yapan okulların geneli ortaokul ve kademli geçiş aşamasıdan dolayı ilkokula diye ayrılıyo zaten

ikuru' Alıntı:

hocam maile biraz önce baktık; yazıyı göremedik. varsa sizde paylaşır mısınız?

adam gibi bir yazı çıkarıp kesin bir dille şu saatler arasında bu iş yapılır denmezse koyun postunda yün sayar gibi adamı uğraştırırlar böyle.

ikuru' Alıntı:

aynı soruyu ben de merak ediyorum hem de sivas için :?:
ayrıca henüz bize gelmedi o yazılardan

arkadaşlar görevlendirme yazısında sizin adınızın karşısında hangi okul yazıyor ise mesai saatlerininz o okulun saatleridir.

Ortaokul diyorsa ortaokulda, ilkokul diyorsa ilkokulda görevinizi yapın.

Yazık bu zümreye. Hiç bir zümre bizim kadar basiretsiz değil.

"Görevlendirme esastır. Yazı neyse odur. artık ilköğretim yok. ilkokul veya ortaokul var." deyin ve çok da kurcalamayın. b..u çıkıyor sonra...

ikili öğretim olan okullarda iki devreyede eşit olacak şekilde toplam 30 ders saati olarak ayarlanabilir...

gokhanlafci' Alıntı:
arkadaşlar görevlendirme yazısında sizin adınızın karşısında hangi okul yazıyor ise mesai saatlerininz o okulun saatleridir.

Ortaokul diyorsa ortaokulda, ilkokul diyorsa ilkokulda görevinizi yapın.

Yazık bu zümreye. Hiç bir zümre bizim kadar basiretsiz değil.

"Görevlendirme esastır. Yazı neyse odur. artık ilköğretim yok. ilkokul veya ortaokul var." deyin ve çok da kurcalamayın. b..u çıkıyor sonra...
hocam bizim ilde ikiside yazıyor yani ilkokul+ortaokul olarak...

ikili eğitim yapan okullarada 2 tane olacak diyor yazı... açık ya sabah öğleye kadar , ya öğleden sonra

Arkadaşlar görevlendirme yazısı aslında gayet açık. Bence biz fırsat veriyoruz. Ben konyada görev yapıyorum ve görevlendirmeler sabahçı devre, öğlenci devre hatta bir okulda 2 devrede farklı öğretmen görevlendirilerek yapılıyor. Ama idare hala eskisi gibi olması taraftarı. Siz direnin biraz hak hukuğu bilelim yeter.

Benim görevlendirildiğim okul ikili öğretim yapıyor.Ben sabahçı olmak istedim ama idareciler kabul etmedi.öğleden sonra işler ne olcak dediler çünkü tekim.9-3 oldu çalışma saatlerim.

Geri