Bilişim Sınıfını Kullanma Problemi

Kodla Büyü
Hocam yaşadıklarınızı üzülerek okudum. zaman zaman gerek öğrenci gerek idare gerekse veli ve bazende maalesef öğretmen arkadaşlar davranışları ile bizi işimizden soğutabiliyor. size tavsiyem işinizi en iyi şekilde yapmaktan vazgeçmeyin. sonuçta kazanan siz olursunuz belki elinize birşey geçmez fakat en azından vicdanınız rahat olur.
bt sınıfı kullanımı konusuna gelince bende idarecilik yapıyorum ve aynı binada hem lise hem ortaokul bulunuyor. öğretmenler kurulunda bt sınıfı kullanımı ile ilgili bir madde açıyorum sorumlu öğretmenleri belirliyorum. yıl içinde de kullanmak isteyen olduğunda benden veya sorumlu öğretmenden müsade alıyor.
idarecilerinizle konuyu burada yazdığınız şekilde görüşün. sınıfa emek verdiğinizi yetkisiz ve bilinçsiz kullanım olduğunda zarar verildiğini açıklayın. nasıl bir idarecinin odasına kimse yokken girip bilgisayarında araştırma yapıp çıktı alamıyorsa sizin sınıfınızı da kullanamaz.
Bizim okul idarenin de vasıfsızlığı sebebiyle artık okul olmaktan çıktı,her gün bir olay yaşanıyor ve öğretmenler birbirine giriyor. Düzeleceğinden umudu kestim, okul için de kılımı kıpırdatmak istemiyorum şu an.Btr olduğuma da bin pişman oldum iple çekiyorum sene sonunu.Dediginiz gibi işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum ama yapılan göze görünmüyor,yapılmayan göze batıyor,hiç bir sey yapmiyorum gibi yansıtılıyor.

Geri