Bilişim Rehberi Yer Değiştirme Yapabilir Mi?

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar birçoğumuz FATİH projesi kapsamında bilişim rehberliği görevi yapıyoruz. Aşağıdaki madde il içi yer değiştirmemizi engeller mi?

Kılavuzun 6.maddesinde şu yazı var;

6- Bakanlık veya diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görevlendirilen öğretmenler,
görevlendirmeleri sona erdirilmedikçe yer değiştirme isteğinde bulunamayacaktır; ancak,
kadrolarının bulunduğu eğitim kurumuna dönen öğretmenlerden kadrolarının olduğu eğitim
kurumunda en az 3 yıllık çalışma süresini tamamlayanlar, il içi yer değişikliği isteğinde
bulunabilecektir.

Benim anladığım kadarıyla bilişim rehberliği görevinizi hemen iptal edin anlamına geliyor.

Sayin hocam
Siz eğer mb haricinde bir kurumda görevli iseniz o zaman o maddeyi dikkate alarak tercihlerde bulunmaniz gerekecegini dusunuyorum.

aydınDr' Alıntı:
Sayin hocam
Siz eğer mb haricinde bir kurumda görevli iseniz o zaman o maddeyi dikkate alarak tercihlerde bulunmaniz gerekecegini dusunuyorum.
Hocam içime su serptiniz. Şimdi siz diyince madde dfaha anlamlı geldi. :alkis:

Yardimci olabildiysek ne mutlu
Tayin istemeyi düşünüyorsunuz anlaşılan ve bu durumda da istediginiz yerin açılması durumunda sorun ile karsilasmamak istiyorsunuz
Hakkinizda hayirlisi..

aydınDr' Alıntı:
Yardimci olabildiysek ne mutlu
Tayin istemeyi düşünüyorsunuz anlaşılan ve bu durumda da istediginiz yerin açılması durumunda sorun ile karsilasmamak istiyorsunuz
Hakkinizda hayirlisi..
Teşekkürler hocam :)

aydınDr' Alıntı:
Sayin hocam
Evet öğretmenim çok net bir şekilde açıklamış. Hem bu bizim BTR görevlendirmesi çok ahım şahım bir görevlendirme değil.. Bahsedilen görevlendirme bakanlık dışı başka yerdeki işlerden bahsediyor. Hakkınızda hayırlısı, inşallah herkes istediği yere gider..

dengem' Alıntı:
aydınDr' Alıntı:
Sayin hocam
Evet öğretmenim çok net bir şekilde açıklamış. Hem bu bizim BTR görevlendirmesi çok ahım şahım bir görevlendirme değil.. Bahsedilen görevlendirme bakanlık dışı başka yerdeki işlerden bahsediyor. Hakkınızda hayırlısı, inşallah herkes istediği yere gider..
Amin hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Geri