Bilişim öğretmenleri bu sözleri hak etmiyor!

Kodla Büyü
Tamam o zaman dersler kalksın bizde meb de genel müdür olalım :+1: Nasıl olsa ikisi de bir işe yaramıyor

1969 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğan Ömer Faruk YELKENCİ, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü bitirdi. 2008 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını “Türk Modernleşmesinin Osmanlı Kökenleri: Sultan II. Abdülhamit Dönemi Eğitim Hamlesi” konulu tezi ile tamamladı. Yelkenci’nin, Türk Modernleşmesi ve II. Abdülhamit’in Eğitim Hamlesi” adıyla yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Tarih Öğretmenliği Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine devam etmekte olan Ömer Faruk YELKENCİ, İngilizce bilmektedir.

Eğitimden anlamayanları genel müdür yapmışlar. Kendisi ne yapıyor acaba. Birçok kişiye göre bu genel müdür gereksizdir.

"Cep telefonu kullanmayı öğrendin mi tamamdır. Bilişimin son noktası burası..." KAFASI, nasıl oluyor da böyle ÜST DÜZEYDE GÖREVLİ BİR PERSONELDE oluyor hayret...
Demek ki ÜST MEVKİLERDE GÖREV ALMAK İÇİN farklı kriterler aranıyor...

Geri