Bilişim İnteraktif CD

Kodla Büyü
Yazarlık yazılımı kursu içinmi yapıyorsunuz hocam bu yazılımları? Yoksa ilgi alanınız olduğundan mı. Yazılımlar bu arada güzel hazırlanmış. Görüntü itibari ile değerlendirebildim tabi sadece.

baya emek harcamışa benziyorsunuz hocam.ALLAH beyninize vede parmaklarınıza zeval vermesin

Aslında çok da emek yok, 3 günde hazırladım hepsini... Birkere şablon hazırlanınca artık diğerleride kolay oluyor, "Autoplay Media Studio" programı ile hazırlanmış bir çalışmadır.

hocam sizin okul bi başkaymış öğrencilerinize cd bile hazırlıyorsunuz emek verip..

Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın..

güzel çalışmalar emeğinize sağlık MEM AR-GE grubundayım bende milli eğitime döküman hazırlıyorum yeni değişen müfredatları mevzuatları faydalı fökümanları bunların içine koyup öğretmenlere dağıtıyoruz

AutoPlay Media Studio 6.0.4.0 Retail Plus + All Extra' s
Tanıtım:
CD'lere kaydettiğiniz programlara otomatik başlayan interaktif menüler ve sunumlar eklemek için mükemmel bir program.

Paket İçeriği:
- IndigoRose AutoPlay Media Studio 6.0.4.0 Full Cracked
- Buttons, Flash, Images
- + All Plugins

CD'lere kaydettiğiniz programlara otomatik başlayan interaktif menüler ve sunumlar eklemek için mükemmel bir program.

Hazırladığı menülerin özellikleri:

-Çalıştırılabilir tuşlar
-Ses özellikleri
-Web linkleri
-Dosya yazdırma, görüntüleme
-Çoklu sayfalar oluşturabilme
Bunun yanında, video desteği, hazır galeriden seçim yapabilme, çoklu renk, yazı tipleri, ses desteği, tam ekran kipi, 1000 sayfaya kadar menü ekleme vb. özellikler programın diğer göze çarpan özellikleri.

Profesyonel menü hazırlamak isteyenler kaçırmasın. İyi çalışmalar.

teşekkürler emin.umut hocam. Artık eve gidince indiririm. :alkis:

linkler ölmüş güncelleyebilir miyiz..
multimedya cd hazırlama programına ihtiyacım var..
kolay kullanışlı tavsiye debileceğiniz bir program var mı?

Geri