Bilişim Çağının Neresindeyiz - Abbas Güçlü

Kodla Büyü
Bu sorulara cevap verilemeceğinden bu yazıyı görmezden geleceklerdir. Abbas beye tabrikler. :+1:

Abbas Güçlü gibi bir eğitim yazarının tüm gerçekleri olduğu gibi yazmasındaki cesaretinden dolayı ve bunu herşeye rağmen yapmasından ötürü teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Eminim yeni dönem seçilmişler tüm bu sorunlarımıza karşılık verecektir.Öyle ümit etmek istiyorum.

abbas beye çok teşekkürler hakikaten sorunumuzu olduğu gibi yazmış.ne eksik ne fazla.ama zamanlama yanlış keşke bunu öğretmen atamaları zamanında yada yeni kabine kurulupda MEB belli olduğu zaman yazsa idi sorunumuz yüzde 100 çözülürdü.şeçim atmosferinde inşallah bu yazı dikkat çeker ama zannetmiyorum.

zaten medyada bize destek çıkan tek kişi kendisi. ygs skandalında öğrencilerin yanında olduğu içinde hükümetten yemediği laf kalmamıştı. ee boşuna dememişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye.

artı bu başlığı ben maillerimde kullanıyordum :) görünce benim yazım sandım ama değilmiş.

Helal olsun .Bu haberi olabildiğince herkese okutalı. Facebook, twitter, vb. yayalım arkadaşlar.

hasari' Alıntı:
Bu sorulara cevap verilemeceğinden bu yazıyı görmezden geleceklerdir. Abbas beye tabrikler. :+1:

:alkis:
yazı halimizi çok güzel yansıtıyor ama bu saatten sonra bizim için yapılabilecek birşey yok...
Milli Eğitim Bakanı'nın iradesi nasıl uygun görürse öyle olacak artık...

çok süper bir yazi. Abbas Güçlü'yü bir kez daha tebrik ediyorum. Teşekkürler...

Geri