Bilim Sanat Merkezi Sözlü Sınav

Kodla Büyü

eda_tr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar , bu sene bilsem öğretmen seçimi için olan prosedürü biliyorsunuz. Sözlü mülakatlar olacak acaba bilişim branşı için ne sorabilirler?Bir de bilim sanat merkezlerinde ki bilişimciler neler yapıyor?Diğer konuya da yazdım ama cevap veren olmadı :(

Meslek hayatinda diger bt ogretmenlerinden farkli ne yaptiniz?
bikim sanatta calisirsaniz neler yapmak istiyorsunuz?
bilim sanata nasil ogrenci seciliyor?
bilim sanat merkeLeri mevzuatihakkinda sorular soruldu.
not: denizli mulakat merkezi

Teşekkürler hocam , umarım başarılı geçmiştir.. Varsa çalışan arkadaşlar bilsem de bize çalışmalarından bahsedebilir mi?

Mulakat sonuclari 28 ekim 2015 de aciklanacakti. Haberi olan var mi ?

Arkadaşlar sonuçlar açıklanmış. 22 puanla atanmaya hak kazandınız yazıyor. bazı arkadaşlar için ise yerleşmeye hak kazandınız diyor. bu ikisi arasında fark var mı?

hocam bende 37.4 puanla
HATAY BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ATANMAYA ATANMAYA HAK KAZANDINIZ
diyor

Bende atanmaya hak kazandım. Çalışma koşulları ve ders müfredatı hakkında bilgisi olan var mı?

kazanan arkadaşları tebrik ediyorum harika bir kurum ben btr olarak çalışıyorum
antalya bilim sanat için 13:40 ders baslangıcı 19:45 ders bitimi ( salı-çarşamba-perşembe ve cuma)
hafta sonu cumartesi saat 09:00 ve 15:00
meb ders müfredatıyla pek uymuyo
daha çok yazılım ve mekatronik ağırlıklı dersler

Ben de kazandım ama çalışma saatleri beni düşündürüyor. 2 çocuğum var onlar okuldan geldiğinde ben evde olmayacağım. Şu an çalıştığım okul bir ortaokul. Ortam iyi. Öğrencilerimi seviyorum. Ama bilsem i de merak ediyorum. Evrak işi çok mudur,yaz tatili var mı, müfredat çok ağır mi ? Gittiğim değecek mi

kazanan herkese hayırlı olsun bilsem öğretmenleri paylaşımı bölümünü acsak iyi olacak gibi

arkadaşlar kararnamesini alıp ilişik kesen varmı ?
yada göreve başlama tarihi konusunda bilgisi olan varmı ?

Kararnameler okullara gönderildi.Bende başlamayı bekliyordum.Fakat Balıkesir'de göreve başlama tarihleri 2.dönem başında olacak.İnşallah hayırlısı olur.

Arkadaşlar bilsem mülakatıda ne gibi sorular soruluyor tecrübesi olanlar paylaşabilir mi acaba

Geri