Bilim Fuarı Hatırası

Kodla Büyü

burhaneren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kendi okuluma astronotlusunu yapmıştım,lünaparklarda falan olan kafa kısmı boş,arkasına geçip fotoğraf çektirdiğimiz hatıra zımbırtısından bir arkadaşıma da bunu yaptım. Buyrun kullanmak isteyen olursa psd aşağıda :+1:

psd : https://yadi.sk/d/BxBUO4LN3JfHQK

Ekli dosyalar

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    369.9 KB · Görüntüleme: 3,892
Güzel düşünce, aslında erken paylaşılsaydı belki de yapabilirdik... Sonraki yıl için dosya oluşturuyoruz yapılacaklar listesi gibi, Bunu da ekledim :) psd bekliyorum hocam...

Tesekkurler hocam bekliyoruz. hocam astronutluyuda paylaşırsanız sevinirim

Arkadaşlar öncelikle emektar bilgisayarım bu boyuttaki çalışmalar için biraz yavaş kaldığından bazı kısımlardaki temizleme işlemlerini istediğim gibi gerçekleştiremedim.İlk mesajımda da belirttiğim gibi astronot fikri ilk olduğu için biraz sönük kaldı.Şuan baktığımda geliştirilebilir diye düşünüyorum. Ben psd leri paylaşıyorum,kullacak arkadaşlar birkaç ufak değişiklikle daha güzel sonuçlar elde edebilirler.

Doktor-hemşire : https://yadi.sk/i/ty1gxyM7gWgoh

Astronot: https://yadi.sk/i/S0-Y3GqMgWkCH

hocam linkleri yenileyebilir misiniz? Bir de böyle bir etkinliğin maliyeti hakkında bilgi verir misiniz?

Hocam okulumuzda tübitak fuarı olucak. Kullanmamız için psd paylaşır mısınız?

hocam bunları kullandıysanız matbaa da nasıl bastırdınız ve maliyeti nedir acaba

hyalcin_61' Alıntı:
hocam bunları kullandıysanız matbaa da nasıl bastırdınız ve maliyeti nedir acaba
Sayın ocam, sanırım tabelacı, reklamcılarda bunu vinil kağıda bastırıp, bir kontraplak'a yapıştırmışlardır. Yüz kısmını da bir marangoza kestirebilirsiniz.
Vinil kağıttan daha dayanıklı olacağı gibi, kendinden yapışkanlı olduğundan uygulaması kolay olur. Sistemi şu kapı giydirmeleriyle aynı şekilde yapabilirsiniz. Güzel bir şey olmuş. Hatta birkaç farklı seçenek de hazırlanabilir.

yakuphan' Alıntı:
hyalcin_61' Alıntı:
Sayın ocam, sanırım tabelacı, reklamcılarda bunu vinil kağıda bastırıp, bir kontraplak'a yapıştırmışlardır. Yüz kısmını da bir marangoza kestirebilirsiniz.
Vinil kağıttan daha dayanıklı olacağı gibi, kendinden yapışkanlı olduğundan uygulaması kolay olur. Sistemi şu kapı giydirmeleriyle aynı şekilde yapabilirsiniz. Güzel bir şey olmuş. Hatta birkaç farklı seçenek de hazırlanabilir.
Sağolun hocam

yakuphan' Alıntı:
hyalcin_61' Alıntı:

Hocam biz reklamcıların kullandığı müşambaya benzeyen malzemeye bastrıp 4 tarafından gerdirdik. Baya uğraştırdı tabi. ama güzel oldu. Dediğiniz gibi suntaya yapıştırılsa çok daha güzel olurdu.

Muşamba benzeri malzemenin adını ben de bilmiyorum ama onu da bir kontraplak'a yapıştırıp, arkasına ayak yapıp, dik durdurmak daha pratik olabilir, haniş dükkanların önündeki, kaldırıma koydukları reklam panoları gibi. Hatta ayaklar yere sabitlenirse, rüzgardan falan da etkilenmez. Vinile bastırmak belki maliyet açısından uygun olabilir. Reklamcılara sormak gerek.

yakuphan' Alıntı:
Muşamba benzeri malzemenin adını ben de bilmiyorum ama onu da bir kontraplak'a yapıştırıp, arkasına ayak yapıp, dik durdurmak daha pratik olabilir, haniş dükkanların önündeki, kaldırıma koydukları reklam panoları gibi. Hatta ayaklar yere sabitlenirse, rüzgardan falan da etkilenmez. Vinile bastırmak belki maliyet açısından uygun olabilir. Reklamcılara sormak gerek.

tamam benim dediğimin adı vinilmiş zaten :D Sağol hocam

Geri