Web Sitem Hakkında (Uzman Öğretmenlik Hazırlık)

Kodla Büyü

paradiso

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba değerli hocalarım. Hem kendim çalışmak için hem de bir süredir aklımda olan online test sitesi yapma fikrini hayata geçirmek için Uzman Öğretmenlik - Başöğretmenlik ile ilgili testler ve konu özetleri içeren bir site kurdum. Site linkini aşağıya bırakıyorum. Şu anda yaklaşık 350+ soru mevcut ve bir kaç haftaya bu sayıyı 2 katına çıkarmayı planlıyorum. Son eklediğim testler ve bundan sonraki testler tamamen Meb'in yayınladığı PDF ile uyumlu sorulardır. Sizlere de faydası olacağını düşünüyorum. Siteyi aktif kullanarak ve fikirlerinizi belirterek destek olursanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.

https://sorucoz.net/

Tebrikler. Ben de öğretmenlerin uzmanlık ve başöğretmenlik için soru ekleyebilecekleri bir sistem yapmayı düşünüyordum. Bilmiyorum yapsam mı?

Merhaba değerli hocalarım. Hem kendim çalışmak için hem de bir süredir aklımda olan online test sitesi yapma fikrini hayata geçirmek için Uzman Öğretmenlik - Başöğretmenlik ile ilgili testler ve konu özetleri içeren bir site kurdum. Site linkini aşağıya bırakıyorum. Şu anda yaklaşık 350+ soru mevcut ve bir kaç haftaya bu sayıyı 2 katına çıkarmayı planlıyorum. Son eklediğim testler ve bundan sonraki testler tamamen Meb'in yayınladığı PDF ile uyumlu sorulardır. Sizlere de faydası olacağını düşünüyorum. Siteyi aktif kullanarak ve fikirlerinizi belirterek destek olursanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.

https://sorucoz.net/
Eline sağlık hocam, biraz daha cafcaflı tasarıma çevirsen daha iyi olur.

Hocam öncelikle eline emeğine sağlık. Mobil uyumlu hale getirip direkt testlere ulaşacak bir tasarım yaparsanız siteniz çok işlevsel olur. Birde 10 soru değilde en az 20 soru olmalı bir testte motivasyon açısından.

Site sade güzel. Ileri-geri butonları yerinden dolayı karışıyor. Boyutları küçültüp yanyana konulsa daha kullanışlı olur. Soru sayısı ve deneme eklerseniz tutulacağını düşünüyorum.

elinize sağlık çok güzel olmuş
hocam bu siteyi nasıl yaptığınızdan da bahsedebilir misiniz
yani hazır sistem mi
kod mu yazdınız vs

Butonları ve üzerindeki yazıyı küçülterek düğmelerin olabildiğince yanyana olmasını sağlamaya çalışıyorum, özellikle mobilden girenler için ekran genişliği daraldıkça düğmelerin alta geçmesi kaçınılmaz oluyor maalesef.
elinize sağlık çok güzel olmuş
hocam bu siteyi nasıl yaptığınızdan da bahsedebilir misiniz
yani hazır sistem mi
kod mu yazdınız vs

Site wordpress tabanlı ücretsiz bir tema ve quiz eklentisinin ücretsiz versiyonunu kullanıyorum hocam.

Siteyi çok sade bulan arkadaşlar sanırım alıştıkları o bol reklamlı sayfa olmadığı için onlara sade geliyor diye düşünüyorum, Adsense reklamları onaylanırsa sitenin reklamlarla şenlendirmeyi planlıyorum :) Şakası bir yana sade seviyorum, ve renkler temanın orjinal renkleri, orjinalliği bozarsam daha kötü olaktır muhtemelen.

Geri