bilgisayarın kapat kısmı değişti nasıl düzelir

Kodla Büyü

shacker

Site Gezgini
öğrencilerimden biri bu durumdan şikaytci lütfen eski haline gelmesi için yardım edin

Nasıl bir değişim oldu, onu da yazmamışsınız. Bu şekilde kimse yardımcı olamaz.

ya önceden yan yana geliodu ya
kapat
beklet
kiltle yie artık öle gelmio bi araç cubuğu var ona tıklıon altalta gelio ordan secion

Görev çubuğunda boş bir yere sağ tıkla
özellikler de
başlat menüsü sekmesine gel
güç düğmesi eylemi de

hocam kullanıcı hesabı ayarlarından "kullanıcının oturum açma kapatma şeklini değiştir" menüsünden yapacaksınız

Denetim Masasında Kullanıcıların Oturum Açma şeklini değiştir seçeneği var oradan değiştiriyorsunuz.

Fakat ona tıklayınca başka bir şeylerin durumunu değiştirmeden olmayacağı yazıyordu bazen, onu hatırlamıyorum. (XP kullanmıyorum, yoksa daha fazla yardımcı olabilirdim.)

evet yerel ağ bağlantılantısının özelliklerinden Netware için istemci hizmetlerini kaldırmasını ister sonra oturum açma kapatma şeklini değiştirirsiniz

sayın hocam, önce ağ bağlantıları gidip ethernet özelliklerinden NETWARE ve sonra IPX\SPX i kaldırın

sonra denetim masası kullanıcı hesapları gidip KULLANICILARIN OTURUM AÇMA SEKLİNİ seçip iki kutuyu da işaretleyin.

Bunu genelde virüsler yapar , kontrolden geçirin.

selamlar

denetim masasından
aak' Alıntı:
hocam kullanıcı hesabı ayarlarından "kullanıcının oturum açma kapatma şeklini değiştir" menüsünden yapacaksınız

:+1:

yenersonmez' Alıntı:
sayın hocam, önce ağ bağlantıları gidip ethernet özelliklerinden NETWARE ve sonra IPX\SPX i kaldırın

sonra denetim masası kullanıcı hesapları gidip KULLANICILARIN OTURUM AÇMA SEKLİNİ seçip iki kutuyu da işaretleyin.

selamlar

:++:

yenersonmez' Alıntı:

selamlar

aynen bu şekilde :)

Geri