Bilgisayarın Çalışma Mantığı (Sunum)

Kodla Büyü

gizemkar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Saygı değer arkadaşlarım sizlerle gecen senelerde kendi hazırlamış olduğum ve kullandığım küçük ama hoşunuza gideceğini düşündüğüm basit ama güzel bir sunu paylaşmak istiyorum. Sunuyu hazırlarken insan ve bilgisayar arası benzerliklerden yola cıkan bir model kullandım bu nedenle sunuyu herkesin kavrayabileceğini düşünüyorum.

72971.jpg

Sunuyu hazırlarken cok fazla yazılı acıklamaya yer vermedim sadece şekil , grafik ve karşılaştırmalarla yer verdim. dersi anlatırken sunuyu kendi yorumlarınızla adım adım anlatmanız gerçekten cok hoş sonuçlar verecektir. sizlere faydalı olacağı inancındayım.. isterseniz sunuya daha eklemeler yapabilirsiniz.. güle güle kullanmanız temennisi ile

8198972.jpg

Ekli dosyalar

• Bilgisayar'ın Çalışma Mantığı.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 6,900
teşekkürler arkadaşlar önemli değil yeterki faydam dokunsun indiren bakan arkadaşlarda yorumlarını yazarlarsa dahada güzel bi hale gelebilir

Beynine sağlık gerçekten güzel bir çalışma olmuş. Biraz daha ilerleterek her bir birimi resimleyip kısaca açıklayabilirsin.

resha' Alıntı:
Beynine sağlık gerçekten güzel bir çalışma olmuş. Biraz daha ilerleterek her bir birimi resimleyip kısaca açıklayabilirsin.

şu sene başı karmaşası geçsin bi inşallah onlarıda eklerim sayın hocam

aysenakgun' Alıntı:
elinize sağlık. panoma asmayı düşünüyorum. her hakkı saklı mı :?:

ayıb ettin hocam as gitsin

buarada arkadaşlar sununun son slaytında çıkış birimleri arasında kopyala yapıştır yaparken barkodla optic okuyucuğu silmeyi unutmuşum ben sunuyu tekrardan upload edicem indiren arkadaşlarda değiştirsin ona göre yanlışlık için afedersiniz.

Geri