Bilgisayarım menüsü çok yavaş!!!

Kodla Büyü

odabasalparslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi akşamlar arkadaş.Benim laptopa geçenlerde format attım ve sistemi tekrar yükledim.Ancak sistem çalışması normal olmasına rağmen D sürücüsüne girmek için Bilgisayarım'ı tıkladığımda bayağı bekliyorum.Yukarıdaki yeşil bar bir türlü dolmuyor ve D ye giremiyorum.Tekrar format atmak istemiyorum sizce derdi nedir?

Acer 6930g Core2Duo işlemci 4GB Ram

hocam d ye girmek için böyle bir durumda çalıştıra d: yazıp enterleyin.

Sizin bilgisayardaki sorun ise bilgisayarıma tıkladığınız zaman içindeki tüm simgeler işler hale gelmeden bilgisayarım açılmaz. Bilgisayarım içindeki bişey sorun çıkartıyor. Bu nedenle açılmıyor.

Öncelikle cevap için teşekkür ederim.Haklısın çalıştıra D: yazmak kısa çözüm ama diyelim ki internetten indirdiğim herhangi bir dosyayı açmak için "karşıdan yüklemeler" e girmem lazım, bir türlü açılmıyor.Hatta tam açıldı dediğimde de sadece dosya isimleri gözüküyor :(

Büyük resim şeklinde göster diyorsunuzdur bu sebeple önizleme oluşturmaya çalışıyor işlem yaparkende yavaşlıyor simge şeklinde görüntüle derseniz daha hızlı açılacaktır birde klasör ve dosyaları öylece hemen D: atmayın alt klasörler şeklinde atın.

Geri