Bilgisayarda Telefon Üzerinden Kablolu İnternete Bağlanma

Kodla Büyü

boss2

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgisayarda Telefon Üzerinden Kablolu İnternete Bağlanma Nasıl Yapılır?

Biliyorsunuz akıllı telefonlarda 4.5G ile birlikte internet hızı çok arttı. Bununla berabber bazı GSM şirketleri internet kota arttırma çabası içerisine girdi. Buna bağlı olarak telefonun internet limiti evdeki bütün cihazlara yetebilecek seviyeye ulaştı. ve malum telefonlarda şarj problemi var...

İZLEYİN.

https://www.youtube.com/watch?v=_N_Oko1naEM

Hocam harika paylaşım olmuş. Hiçbir bilgisayar öğretmeninin bunu bildiğini sanmıyorum. Teşekkürler. :alkis:

misina' Alıntı:
buzdagi83' Alıntı:
Hocam harika paylaşım olmuş. Hiçbir bilgisayar öğretmeninin bunu bildiğini sanmıyorum. Teşekkürler. :alkis:

Ciddimisin.

Tabii ki ciddiyim. Ben hayatımda bu kadar kaliteli, bu kadar bilgi dolu bir paylaşım görmedim. Bu nasıl bir video arkadaş. Böylesi yoğun bir teknik bilgiyi kaldıramadım, beynim yandı resmen. Nerdeyse bilgisayar bilimlerinin nirvasına erdim. Yapan arkadaşın eline yüreğine sağlık. Helal olsun diyorum. :alkis:

Düşündüm de, içeriği buram buram kalite kokan bu güzide videoyu kendimize saklamak haksızlık olur bence. Hemen şimdi chip, pc world, popular science gibi bilim/teknoloji içerikli yayın yapan basın kuruluşlarına haber vereceğim. Bu videonun içeriğini herkes görmeli. Hatta birlik olup mail yağmuruna tutarak, üniversitelerin bilgisayar bilimi bölümlerinde bu videonun ders olarak okutulmasını sağlayalım derim. Evet...

İzleyince fark ettim ki bir hiçmişim... Tanrrııımmmm..! Aydınlandım resmen...

(not: evdeki bütün cihazlara yetebilecek kota sunan operatör hankısı acaba çok büyük meraklar içindeyim)

ARKADAŞLAR HERKES SİZİN KADAR ZEKİ DEĞİL. BU VİDEOLARI ÖĞRETMENLERİN OLDUĞU WHATSAPP GRUBUNDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. O ZAMAN NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU GÖRECEKSİNİZ.

Bakın buda üstteki videonun tersi.

Bilgisayardaki interneti telefonda veya tablette kablosuz çok basit bir yazılımla paylaşıp kullanmak.

https://www.youtube.com/watch?v=ISZ_Qo9BoZA

BELKİ BUNUDA BİLİYORSUNUZDUR SİZİN İÇİN ÇOK BASİT AMA BENCE SÜPER BİR YÖNTEM VE BİLMEYEN BİR SÜRÜ ÖĞRETMEN VAR. ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİLER GİBİ BİLMEDİKLERİNİ SÖYLEMİYORLAR DA.

boss2' Alıntı:
ARKADAŞLAR HERKES SİZİN KADAR ZEKİ DEĞİL. BU VİDEOLARI ÖĞRETMENLERİN OLDUĞU WHATSAPP GRUBUNDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. O ZAMAN NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU GÖRECEKSİNİZ.

Bakın buda üstteki videonun tersi.

Bilgisayardaki interneti telefonda veya tablette kablosuz çok basit bir yazılımla paylaşıp kullanmak.

https://www.youtube.com/watch?v=ISZ_Qo9BoZA

BELKİ BUNUDA BİLİYORSUNUZDUR SİZİN İÇİN ÇOK BASİT AMA BENCE SÜPER BİR YÖNTEM VE BİLMEYEN BİR SÜRÜ ÖĞRETMEN VAR. ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİLER GİBİ BİLMEDİKLERİNİ SÖYLEMİYORLAR DA.

hocam win7de de programa bile gerek yok, ama işin pir programı Connectify dır... ayrıca LANdan geleni Wifiden Wifiden geleni wifi den paylaşırsınız, bunu belirtmek gerekir.

Paylasan arkadasa tesekkur edilecegine bir de ustune dalga geciyorsunuz.
belki siz biliyor olabilirsiniz ancak istifade edenler olacaktir.
forumda envai cesit alakasiz konu var.
yoj baskanlik yok araba satiyorum yok bahce hortumu.
tek derdiniz bu mu oldu

Geri