bilgisayarbilişim.net alışkanlık oldu.

Kodla Büyü
Aynen ya. Ben de bilgisayara oturur oturmaz ilk baktığım yer burası oluyor. Ancak mesajlara cevap verilme oranı bence çok az. Bir mesaja bakıyorsun görülme sayısı 100-200 olmuş. Cevap veren on kişiyi geçmez.

Misugi' Alıntı:
Aynen ya. Ben de bilgisayara oturur oturmaz ilk baktığım yer burası oluyor. Ancak mesajlara cevap verilme oranı bence çok az. Bir mesaja bakıyorsun görülme sayısı 100-200 olmuş. Cevap veren on kişiyi geçmez.

Alıcı değil bakıcı onlar :)

Beni cevap yazmak zorunda bıraktırdınız. Ne güzelde bakıp geçiyorduk. :puhaha:

Bilişimciler sosyal medyası oldu resmen.. Emeği geçen herkese teşekkürler :alkis: :alkis: :alkis:

Favorilerimin başında geliyor. Mesleki alanda desteği çok. Teşekkürler katkıda bulunan dostlara...

Gerek siteyi yönetenler,
Gerekse site üyeleri kaliteli insanlar. Dolayısıyla çok verimli ve başarılı bir forum.

:+1: bir teşekkür de benden kısayol olarak ekli evet bende de , mutlaka yardım eden birisi çıkıyor mesela ademhoca multiboot flash hergün hayatımı kurtarıyor :mrgreen:

Her ders mutlaka girerim. :+1:
Aklıma takılanı soruyorum. Genelde de cevap alıyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. :++:
Tabi bildiğim bir konu varsada cevap veriyoruz. Paylaşmayı seviyoruz :alkis:

Bir teşekkür de benden olsun. Aynı zamanda canım ülkemin dayanışma kültürü en yüksek zümrelerime de selam olsun

Geri