Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
kaybil' Alıntı:
benim 3.5 ay oldu henuz ortada bisey yok

hangi il ve ilçe hocam, bir de dilekçeye ne yazdınız? Yani hazır dilekçenin aynısını sadece okul adını yazıp mı yolladınız?

murathan21' Alıntı:
Bugün bizim okulada geldi gelmez diyordum mayıs gibi yazıyı gondermistim

Hocam dilekçeye ne yazdınız? Bilişim sınıfı için mi dediniz yoksa okul ihtiyacı olarak mı belirttiniz?

milli eğitim adına yazsak gelir mı :) ha okul ha milli eğitim. ihtiyaç ihtiyaçtır. yazsak mı :)

arkadaşlar merhaba .labaratuvarımda hala xp pclerle uğraşıyorum.bu gelen bilgisayarlar işe yarar mı nasıllar.yine hurda tarzı birşeyler gelcekse idare ile papaz olmayalım.gelen arkadaşlar bi yardım etseniz özellikleri konusunda

bilgisayarmax' Alıntı:
arkadaşlar merhaba .labaratuvarımda hala xp pclerle uğraşıyorum.bu gelen bilgisayarlar işe yarar mı nasıllar.yine hurda tarzı birşeyler gelcekse idare ile papaz olmayalım.gelen arkadaşlar bi yardım etseniz özellikleri konusunda

core 2 Duo intel işlemci
180 GB Harddisk
2 GB RAM
17 inch Monitor
Grundig klavye
A-Tech Mouse
DVD Multi Layer
Yatay Kasa
Free DOS (İşletim Sistemi Yok Bilgisayarlara BİOS pili çıkarıldıktan sonra format atılması gerekiyor.)

Hocam özellikleri bence çok iyi, elimizdeki 10 senelik vestellere 10 basar, kasma olmaz çift çekirdekli :)

zodiac' Alıntı:
çok teşekkürler hocam, acaba başka bankalara da böyle yazılar göndersek onlarda destek olurlar mı? Şansımızı denemek lazım mı?
hocam ykredi pclerini yenileme işi yapıyor o nedenle kullandıkları pcleri gönderiyorlar diğer bankalarda yenileme işi yapılıyorsa sans var takip etmek lazım

Hocam boot order da sıralamayı bir türlü değiştiremedim. Hangi tuşlarla yaptınız acaba.Normalde + ve - tuşları ile aşağı yukarı yapılıyordu bunda bir turlü yapamadım.

compteach06' Alıntı:
Hocam boot order da sıralamayı bir türlü değiştiremedim. Hangi tuşlarla yaptınız acaba.Normalde + ve - tuşları ile aşağı yukarı yapılıyordu bunda bir turlü yapamadım.
yaptınız mı hocam
yön tuşları ile dvd driver in üzerine geliyorsunuz f10 ile kaydet tuşuna basın esc ile çıkın gelen menüden sol allta inglizcesi nedir bilmiyorum ama kaydet ve çık seçeneğini seçin enterlayın yani bu kadar

Hocam herhalde bios şifresi yanlış girildiğinden böyle bir hata veriyor .Bios pili çıkardım, cmos düğmesinden denedim ama yine de sıfırlanmadı .

hatayı ingilizce olarak yazabilirmisiniz hocam şifre 3 kere alt alta 4 tane 0 dan ibaret
0000
0000
0000
şeklinde...

compteach06 yazdı:
Hocam "No system disk or disk error.Replace and strike any key when ready" böyle bir hata seninde karşına çıktı mı?

Daha öncede yazmışınız her türlü ayarlamadan kastınız biosta pcnin açılışını dvd yaptıysanız ve ona rağmen bu hatayı görüyorsanız
1. ya dvd sürücüsü bozuk (değiştirin )
2.ya dvd çizik (farklı bir windows dvd si yerleştirin )
3. bende 1 pc de dvd sürücüsüne bağlanan satamı ide mi herneyse :) kablosu yoktu. bu tarz bir sorun da olabilir.
4. birinde de hard disk kablosu çıkmış şekildeydi

bu bahsettiğiniz hatayı nerden baksanız 5- pc de aldım bu yollardan biriyle hallettim

Bugun 10 tane geldi ilkokul ve ortaokul icin ayri yazmistim kullanilmis ama genede allah razi olsun ilgilenip yolladilar. Siteye haber yapsam sorun olur ama tesekkur yazisi yollicam

Bilgisayar gelen arkadaşlar ne zaman başvurdunuz, pcler gelmeden önce size dönüş yaptılar mı, yoksa doğrudan pcleri mi gönderdiler?

kaybil' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
benim 3.5 ay oldu henuz ortada bisey yok
4 ay sonra bu hafta gelmiş tayin oldum bana yaramadı.. yeni okulumada isteyeceğim umudumu kaybetmiştim...

hocam bu işle ilgilen kişilerin mail adresleri var, o kişilere okuldan imzalı dilekçenizi mail ile yollarsanız çok kısa sürede gönderiyorlar.

Geri