Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
Re: Ynt: Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

COBOL' Alıntı:
Windows xp mi kullanıyor bunlar?
pcler 2 gb rame ve çift çekirdekli intel işlemciye sahip ben win 8 kurdum gayet guzel kasma gerilme yok

Ortalama başvuru tarihi itibariyle ne kadar sürede geldi hocam?

İlk sayfada paylaşılan basvuru matbu formundaki boşlukları mı doldurdunuz yoksa extra birşey yaptınız mı?

Ben haziran ayında göndermiştim bize gelmedi.Acaba merkez okullara göndermiyorlarmı?Bilen var mı? Yada durumları iyi görünüyor diye bakmış olabilirler mi?

haziranin ilk haftası basvurduk bizede gelmedi yalan oldu

HOCALARIM YAZI YAZIPTA ALMAYAN OLMADI 1 İLE 2 AY ARASI BEKLEYECEKSİNİZ bu forumdan arkadaşa telimi verdim 5 pc gelmiş ancak formatta sorun yaşamıştı elimizden gelen yardımı yapmaya çalıştık pcleri 1.5 aya gelmiş ve gönderen yapıkredide yarım saatlik uzaklıkta.... ben nevşehir deyim 1 ay a geldi
bide ilkokul için istedim o da 1 aya geldi. bazılarınınki 2 ayı da bulmuş şansınıza artık... ama yazmayı ihmal etmeyin eninde sonunda elinize pcler gececek üst yazı linkini tekrar veriyorum ister aynen ister değiştirip uyarlayın bir üst yazı postalayın
http://www.gulsehirhaber.org/yapi-ve-kr ... ra-yardim/

şu anda farkettim üst mesajdaki arkadaş mayıs ta göndermiş yazıyı pcler eylül de gelmiş

Gayet güzel bir uygulama, keşke diğer bankalarda böyle bir işe girse. Başlığı yeni gördüm. Şimdi göndersek gelir mi acaba?

Hocam "No system disk or disk error.Replace and strike any key when ready" böyle bir hata seninde karşına çıktı mı?

compteach06' Alıntı:
Hocam "No system disk or disk error.Replace and strike any key when ready" böyle bir hata seninde karşına çıktı mı?
hocam pclerin harddiskleri sıfırlanmış vaziyette geliyor. Yani işletim sistemi yok u nedenle format atmalısınız dediğiniz hata bios ta pc açılışında ki önceliğe göre diskin olmadığını yada dvd rw sürücüsünü göremediğini okuyamadığını belirtiyor. first boot ayarlarından first kısmını dvd raw yapın ve formatı basın

theliony' Alıntı:
compteach06' Alıntı:
hocam pclerin harddiskleri sıfırlanmış vaziyette geliyor. Yani işletim sistemi yok u nedenle format atmalısınız dediğiniz hata bios ta pc açılışında ki önceliğe göre diskin olmadığını yada dvd rw sürücüsünü göremediğini okuyamadığını belirtiyor. first boot ayarlarından first kısmını dvd raw yapın ve formatı basın
Hcm her türlü bios ayarini yaptim. Olmadi . Baska bir harddisk denedim oldu. İsletim sistemo yuklenebildi.Siz hangi ayarlari yaptiniz ?

hocam siz olması gerekeni yapmışnız bazı arkadaşların pclerinde harddisk bozuk çıkmıştı galiba sizdede

Ben bütün bankaların genel merkezlerine mail atmıştım. Sadece Yapıkredi gönderdi 5 tane. Sağolsunlar...

Yeni okulumda monitörler için istekte bulanmayı düşünüyorum ben. Paylaşım için teşekkürler...

çok teşekkürler hocam, acaba başka bankalara da böyle yazılar göndersek onlarda destek olurlar mı? Şansımızı denemek lazım mı?

Geri