Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
bilgisayarlar 0 geliyor değilmi kullanılmış değil birde yazı gönderenler yazı örneklerini burada paylaşabilirler mi

sulsen' Alıntı:
bilgisayarlar 0 geliyor değilmi kullanılmış değil birde yazı gönderenler yazı örneklerini burada paylaşabilirler mi

Sanırım az kullanılmış oluyor ama yeni gibi yine de bilgisayarlar. Benim okuldakilere göre sıfır kalıyor :)

Aynen hocam k6llanilmis ama nasıl kullanılmış anlayamadım sanki 1 ay kullanmışlar

Siz başka illerde mi gönderiyorsunuz? Bilgisayar sınıfı varsa ama çok eskiyse geleblilir mi? ve kaç tane istenebilir?

redeemthepast' Alıntı:
Siz başka illerde mi gönderiyorsunuz? Bilgisayar sınıfı varsa ama çok eskiyse geleblilir mi? ve kaç tane istenebilir?
bizde pc sınıfı vardı ilk ve orta okul aynı binadayız ben iki okul içinde ayrı ayrı üst yazı ile farklı zamanlarda istedim sağolsunlar 10 pc gönderdiler ayrıca 1 ay beklemeniz gerek ikisi içinde bu süre kadar bekledik nevşehir den istedik istanbulda n gönderilyorlar

bende istemistim tahminim 1 haftaya kadargelir.. 2. yazida hazir tek sikinti bilgisayarlari goremeyecegim tayinim cikti..

theliony' Alıntı:
redeemthepast' Alıntı:
bizde pc sınıfı vardı ilk ve orta okul aynı binadayız ben iki okul içinde ayrı ayrı üst yazı ile farklı zamanlarda istedim sağolsunlar 10 pc gönderdiler ayrıca 1 ay beklemeniz gerek ikisi içinde bu süre kadar bekledik nevşehir den istedik istanbulda n gönderilyorlar
seneye uğraşayım o zaman. Bizim bilgisayarlar öldü ölecek

Re: Ynt: Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Windows xp mi kullanıyor bunlar?

Hocam bilgisayarlar bu sabah aras kargo ile okulumuza teslim edildi. Bilgilendirme için çok sağol. Çok mutlu oldum.Eksiksiz 5 adet bilgisayar labımız için çok iyi oldu.

compteach06' Alıntı:
Hocam bilgisayarlar bu sabah aras kargo ile okulumuza teslim edildi. Bilgilendirme için çok sağol. Çok mutlu oldum.Eksiksiz 5 adet bilgisayar labımız için çok iyi oldu.
"önemli değil kardeş gelmesine sevindim

2-3 hafta önce 5 takım bize de geldi. Eşimin okula istemiştik oraya da geldi.
Bilgilendiren arkadaşa teşekkür ederim.

egunay' Alıntı:
2-3 hafta önce 5 takım bize de geldi. Eşimin okula istemiştik oraya da geldi.
Bilgilendiren arkadaşa teşekkür ederim.
eyvallah kardeş sevindim sizlerin ve öğrencilerinizin adına

cevrenizde ki başka bir okula adına da pc isteyip gelen pcleri yarı yarıya yada 2size 3 bize şeklinde de paylaşablirisiniz taş atıp kolları yorulmayacak ben aynı binayı paylaştıgımız ilkokul adına da istedim ve geldi toplamda 10 pc ile labı yeniledim yetmedi başka bir okulun müdürüne sana iki pc kazandıracağım diyerek anlaştık 3 bize 2si onlara belki de geldi haberim yok :)
diceksiniz gözünüz doysun felan ama valla ben geldiğimde lab ta 15 pcinin 12 tane si windows 98 di geriside xp yüklü yarmaz pclerdi. toplamda 13 yeni pc sokarak labı yeniledim çocukların yüzü gözü windows 8 li 2013 ofisli pc görsün (köy okulu)

Haziran başında biz de istemiştik. Az önce okul müdürüm aradı, müjdeyi verdi. Birazdan buluşacağız (arabası hatchback olduğu için yer kalmamış, benim arabama aktaracağız), neler geldiğini yazarım daha sonra. Haber veren arkadaşa teşekkürler :) :alkis:

5 bilgisayar seti geldi (kasa, lcd monitör, usb klavye, usb fare)
Arabanın bagajındalar, pazartesi günü donanım özelliklerine bakarım ve paylaşırım.

Bilgilendirme için teşekkürler... Projeksiyon istesek geliyor mu? Bana sadece 1 tane projeksiyon lazım

Geri