bilgisayara hem office 2010 hem de word 2007 kurabilir miyim

Kodla Büyü

ucrub_burcu

Site Gezgini
mrb arkadaşlar
bilgisayarımda office 2010 kurulu
ancak word programında mendeley referans yönetim desteği sağlamıyor.daha doğrusu herhalde meneley henüz 2010 u destekleyemiyor.
o nedenle ben de word 2007 kurmak istiyorum. ama 2010 un artı özelliklerinden yararlanmak için onu da silmek istemiyorum.
mendeley programı makale hazırlamam için önemli bir program olduğu için ondan da vazgeçemiyorum.

yani ssorum şu:
bilgisayara hem office 2010 hem de word 2007 kurabilir miyim. kurmaya çallıştım bilgisayarınızda var diyor önceki groove sürümünü kaldırın diyor. bir yolu yokk mu bunun?

herkese kolay gelsin...

yükleme başlarken ÖZELLEŞTİR seçeneğini seçmeniz gerekiyor. tabi bu işlemi önceki sürüm önce yüklenmişse oluyor. eğer olmuyorsa 2010'u sil 2007'yi kur önce. sonra 2010'u kurarken ÖZELLEŞTİR i seçerek kur ve soru ekranında ÖNCEKİ SÜRÜMLERİ KORU seçeneğini işaretle...

hocam kaldırmayı revouninstaller ile deneyin kaldıracaktır diye düşünüyorum.

ucrub_burcu' Alıntı:
mrb arkadaşlar
bilgisayarımda office 2010 kurulu
ancak word programında mendeley referans yönetim desteği sağlamıyor.daha doğrusu herhalde meneley henüz 2010 u destekleyemiyor.
o nedenle ben de word 2007 kurmak istiyorum. ama 2010 un artı özelliklerinden yararlanmak için onu da silmek istemiyorum.
mendeley programı makale hazırlamam için önemli bir program olduğu için ondan da vazgeçemiyorum.

yani ssorum şu:
bilgisayara hem office 2010 hem de word 2007 kurabilir miyim. kurmaya çallıştım bilgisayarınızda var diyor önceki groove sürümünü kaldırın diyor. bir yolu yokk mu bunun?

herkese kolay gelsin...

Hocam merhaba;

Sanırım Mendeley programını kullanmayı biliyorsunuz. Benim kısa zaman içinde Mendeley nerler yapar ve bunları nasıl yapar öğrenmem lazım. Bu konuda elinizde türkçe anlatım yada kaynak var mı?
Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba? Teşekkürler....

Geri