Bilgisayar Virüsleri İle ilgili Hazırladığım Video

Kodla Büyü
çok güzel olmuş hocam 40 dakikalık virüsler konusunu çok güzel özetlemişsin sonunda koptum ama gerçekten sesli güldüm:D derslerde kullanacaz artık

Meb hattından nasıl açabiliriz,ya da indiribeliriz hocam ? Emeğinize sağlık şimdiden.

Güzel bir çalışma olmuş. Böyle özgün ve ciddi emek sarfedilmiş çalışmaları destekliyorum. Tebrik ederim.
Bir "beğen" de benden ;)

volkantb' Alıntı:
çok güzel olmuş hocam 40 dakikalık virüsler konusunu çok güzel özetlemişsin sonunda koptum ama gerçekten sesli güldüm:D derslerde kullanacaz artık

çok teşekür ederim hocam sağolun :D

wepster' Alıntı:
Meb hattından nasıl açabiliriz,ya da indiribeliriz hocam ? Emeğinize sağlık şimdiden.

hocam meb hattından bu videoyu açmanız zor ebaya yüklemedim savefrom adlı siteden indirebilirsiniz videoyu...

hasemrah' Alıntı:
Güzel bir çalışma olmuş. Böyle özgün ve ciddi emek sarfedilmiş çalışmaları destekliyorum. Tebrik ederim.
Bir "beğen" de benden ;)
teşekür ederim emrah hocam cidden emek isteyen bir işti....Beğenmenize sevindim

çok güzel olmuş emeğine sağlık devamını da beklerim. :) yarışmadaki gencin hikayesi de güzeldi hikayesi tanıdık ama biz hep başkası diyorduk genç kendi yapmış güzeldi tabi videonun sonu da güzeldi.
:alkis: :++: :+1:

06Davut' Alıntı:
çok güzel olmuş emeğine sağlık devamını da beklerim. :) yarışmadaki gencin hikayesi de güzeldi hikayesi tanıdık ama biz hep başkası diyorduk genç kendi yapmış güzeldi tabi videonun sonu da güzeldi.
:alkis: :++: :+1:

çok teşekür ederim hocam...inşallah gelicek devamı

Eba'da var mı hocam

indrebileceğimiz bir link?

Malum siteye giremiyoruz.

SeA_' Alıntı:
Eba'da var mı hocam

indrebileceğimiz bir link?

Malum siteye giremiyoruz.

Hocam bunu ebaya maalesef yükelyemedim dosya boyutu çok büyük olduğu için bi kaç hata verdi bende tekrar denemedim ... küçültüp yüklemeyi tekrar dener sizi bilgilendiririm...

Geri