bilgisayar sicil kartı olusyturup napcaz

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu bilgisayar sicil kartı olusturup klasördemi duracak pclere yapıştıracaz mı bunları bide sicil kartı kağıdında sadece kişisel ve sunumcu bilgisayarlar için oluşturulacaktır diyor laboratuar ve idare bilgisayarları bide öğrertmenler odasındfaki bilgisayar için mi yapılacak acaba?

Hocam okulda mevcut bulunan her bilgisayar için bu sicil kartını oluşturmanız gerekmektedir. Bilgisayarların üzerine yapıştırılır. Ayrıca istersenizde bir koptasınıda dosyada saklayabilirsiniz. Bu iş formatörün görevidir. Hocam korkmayın kolay bir iştir. fazla uğraştırmaz. ben size hazır şablon göndereyim buradan birde everest programını yükleyin pc ye bütün özelliklerini veriyor zaten. Kolay gelsin :)

geçen sene müfettiş formatör olmamama rağmen banada söylemişti, sicil kartların eksik diye?? şablonu gönderebilirmisniz,elimizde bulunsun..

Hocam sadece bt sınıfındakiler değilmi???
hocam aslında forumda aratıp bulabilirsiniz değişik biçimlerini. Ben kendi kullandığım sicil kartlarını ekliyorum umarım işinize yarar. Bu arada formatör okuldaki bütün bilgisayarlarla ilgilnmek zorundadır diye biliyorum :)

Ekli dosyalar

• BİLGİSAYAR VE YAZICI SİCİL KARTI-LAB1.rar
    120.1 KB · Görüntüleme: 638
yakopasa' Alıntı:
Hocam sadece bt sınıfındakiler değilmi???
hocam aslında forumda aratıp bulabilirsiniz değişik biçimlerini. Ben kendi kullandığım sicil kartlarını ekliyorum umarım işinize yarar. Bu arada formatör okuldaki bütün bilgisayarlarla ilgilnmek zorundadır diye biliyorum :)
pc lerin bu kadar çok bilgisine nerden sahip oldunuz hocam??
hizmete başlama tarihi, garanti başlama bitiş tarihi vs.. vs....
bu kadarını girmek zorunda mıyız acaba ?

Hocam bu tarihlerle ilgili bilgiyi okul idaresinden alabilirsiniz eğer onlarda bilmiyorsa kaldırın ya da boş bırakın bu kısımları. :)

Bilgisayarın özellikleri içinde yukarıda belirttiğim gibi everest programını kullanabilirsiniz :idea:

yakopasa' Alıntı:
Hocam bu tarihlerle ilgili bilgiyi okul idaresinden alabilirsiniz eğer onlarda bilmiyorsa kaldırın ya da boş bırakın bu kısımları. :)

A4 ün hepsini mi yapıştırıyorsunuz hocam bilgisayara? Sadece teknik özelliklerini estetik şekilde yapıştırmak için çözüm lazım.

Evet hocam dediğiniz gibi geçen sene A4 ün tamamını yapıştırmıştım ama çokta uygun olmamıştı. Bende bu sene daha farklı bir yöntem geliştirdim. Buradan indirebilirsiniz. A4 kağıdını üçe bölerek yaptım bu işi.

Ekli dosyalar

• SİCİL KARTI.rar
    98.6 KB · Görüntüleme: 333
Sağolun hocam elinize sağlık, azcık daha küçültüp pvc kaplatmayı düşünüyorum, bantla yapıştırınca dürtüyor çocukları..

Geri