bilgisayar öğretmenlerine gerek yokmuş

Kodla Büyü
bigün rahatsız olsam okula gitmesem kaç telefonun çalıyor sayısını bilmiyorum ve hatta normalde iişi olmayan selamını vermeyen bile o gün denk gelir arar..... bir hafta hepimiz rapor alalım ve telefonlarımızı da kapatalım o zaman konuşsunlar bakalım şu aşamada bi çok şeyi beceremeyenleri akıllı tahtalar falan filanlar gelince görecem ben

mozk7' Alıntı:
bigün rahatsız olsam okula gitmesem kaç telefonun çalıyor sayısını bilmiyorum ve hatta normalde iişi olmayan selamını vermeyen bile o gün denk gelir arar..... bir hafta hepimiz rapor alalım ve telefonlarımızı da kapatalım o zaman konuşsunlar bakalım şu aşamada bi çok şeyi beceremeyenleri akıllı tahtalar falan filanlar gelince görecem ben

+100000 :+1:

Kimse kusura bakmasın, normalde görüşlere çok saygılı bir insanım Ama bundan sonra;
Bunların partisine verdiğiniz her oy branşımıza ettiğiniz ihanettir.

bt öğretmenine gerek yok dememiş bt dersine gerek yok demiş..aynı şey değil kanımca...

Konunun öğretmen olarak değil ders olarak tartışılması gerekir...Ki bende şu anda formatörlük yapmıyorum ancak kadro gelirse ve mesai saatleri vb haklarımız düzenlenirse derse girmek istemiyorum.

Konunun dönüp dolaşıp partiye bağlanması da rahatsızlık yaratıyor ben 30 yaşındayım ve hiç oy kullanmadım kullanmayacağım da aynı şekilde sendikamda yok...Ancak bu konu ile partinin bağdaştırılması pek mantıklı değil.

Mevlana diyor ki;
"Ehil olmayanlar geldikleri makamlarda yaptığı kötülüğü bütün aslanlar bir araya gelse yapamaz"

ilk programdan sonra bende mail atmıştım barlas a. teşekkür için ve arkasını lütfen araştırın diye. adamlara helal olsun 1 hafta geçmeden tekrar haber yaptılar. nimet başta oldukça (eğitimle alakası olmayan boş bir bakan) sorun devam eder.

bt öğretmenine gerek yok dememiş bt dersine gerek yok demiş..aynı şey değil kanımca...

Konunun öğretmen olarak değil ders olarak tartışılması gerekir...Ki bende şu anda formatörlük yapmıyorum ancak kadro gelirse ve mesai saatleri vb haklarımız düzenlenirse derse girmek istemiyorum.

saaf dostum saf olma. bt dersi olmayınca Bt öğretmenide olmaz. öğrencisi olmayan tek branş. Bende eğitici formatörüm 4 senedir ama 1 senede ondan önce okul for.lğü yaptım toplam 5 sene. Buna rağmen anladım ki bt dersi kalktımı bakanlığın bize ihtiyacı kalkıyor. İlk atama başvurularında ( kadro verecek insan ki tüm okullara 1 bt ci verdiğini düşünürsek) açığı kapamaya kalkardı şimdi ise tek. tas. branşı olarak da bt cileri alıyor. Omuzlarımızın üstündeki protein kütlesini azıcık çalıştıralım. Bizim branşımızın ve memleketin geleceği için Bt derslerini yeni bir müfredatla gelmesi şart. Yoksa inanın BT Rehber Öğretmenliği kadrosu felan geleceği yok. Gelmesinde .

togius' Alıntı:

saaf dostum saf olma. bt dersi olmayınca Bt öğretmenide olmaz. öğrencisi olmayan tek branş. Bende eğitici formatörüm 4 senedir ama 1 senede ondan önce okul for.lğü yaptım toplam 5 sene. Buna rağmen anladım ki bt dersi kalktımı bakanlığın bize ihtiyacı kalkıyor. İlk atama başvurularında ( kadro verecek insan ki tüm okullara 1 bt ci verdiğini düşünürsek) açığı kapamaya kalkardı şimdi ise tek. tas. branşı olarak da bt cileri alıyor. Omuzlarımızın üstündeki protein kütlesini azıcık çalıştıralım. Bizim branşımızın ve memleketin geleceği için Bt derslerini yeni bir müfredatla gelmesi şart. Yoksa inanın BT Rehber Öğretmenliği kadrosu felan geleceği yok. Gelmesinde .
Bİzim sizler gibi eğitici meslektaşlarımızada ihtiyacımız var :++:

mozk7' Alıntı:
:++:

raid10000' Alıntı:
sayın hocalarım,

http://www.facebook.com/#!/home.php?sk= ... 85135&ap=1

facebook üstünde arkadaşların kurduğu gurup içinde ufak,tefek yorumlar,çalışmlalar oluyor.Bunlardan biride "GAZETE İLANI" çalışması.

seçimden önce 1 gazete de a4 boyutlarında durumumuzu özetleyecek duyuru yada benzer bir biçimde gazete ilanı vermeye çalışacağız toplanan meblaya göre, eğer düşündüğümüz para toplanırsa 8-9 milyar gibi bir rakam, milliyet yada benzer bir gazete de arka sayfada 2 günlük bir ilan vermeye çalışacağız. eğer düşündüğümüz ilgi gelmez ise para durumumuza göre orta sayfalardan birinde gazete ilanını vereceğiz.

parayı 2 arkadaş topluyor. 1 i banka hesabında diğeri ptt hesabında;

Mehmet VERGİLİ
İş Bankası IBAN : TR850006400000173200915153
BTM Hesap No : 7320 - 0915153

Not : BTM den kartsız işlemlerden giris yaparak havale edebilirsiniz.Ancak bir miktar ücret alınmakta(3 TL sanırım) ona göre yollayagınız parayı ayarlarsınız arkadaslar.

...
Gönderenlerin teyidi için iletişim:

http://www.facebook.com/vergilimehmet

Tel : 0505 783 06 60

---------------------------------------------------------

Tuğba BAYSALOĞLU

PTT Hesap No: 8731218

ARKADAŞLAR LÜTFEN PARA YATIRANLAR HANGİ HESABA KAÇ PARA YATIRDIĞINI İSMİYLE BİRLİKTE YAZSIN HESAPTA KARIŞIKLIK OLMASIN....

------------------------------------------------------------------------
toplama süreci muhtemelen 6 haziranda son bulacak, 1-2 gün içinde de gazeteye ilan verilmiş olacak tahminen en geç 8-9 haziranda..

ankarada ki eyleme yaklaşık 250 kişi katıldı. bir o kadar arkadaşta keşke gelseydim,gelebilseydim dedi. işte size ufakta olsa bir fırsat. belki işe yarar, belki de hiç işe yaramaz ama denemekten ne zarar gelir ki...

şahsen herkesin en azından 30 milyon civarında bir para yatırmasını talep etmekteyim. tabi bu rakamda az ama kimse 30 milyonla ne zengin olur nede fakir. daha fazla yatırabilen arkadaşımız var ise oda kabulümüzdür :)

dipcik: atanamayan kpss girecek olan bt öğretmen adayları bile 20 şer milyon yatıryor sayın hocalarım bilginize :)

pamuk eller cebe lütfen.
saygılarımla cihan KALIN(0507-775-59-86)

bence de arkadaşlar birşeyler yapıp bize ihtiyaç olup olmadığını somut göstermek lazım . en küçük örneği bt öğretmeni olmayan okulun sitesini başka okulun bt öğretmeni yapıyor veya başka sorununu, ee onun işini yapınca o okul bt cisiz de yürüyor görünüyor. aynı şeyler kendi okulumuz için de bir yavaşlatma veya umursamama gibi birşeyler yapmak lazım diye düşünüyorum..

mozk7' Alıntı:

:++:

Çubukçunun kendi ağzından dinlemekte fayda var.
Kongar sağlam ayakmı da ağzından çıkana göre bir başkasını değerlendireyim.

deftones' Alıntı:
togius' Alıntı:

Bİzim sizler gibi eğitici meslektaşlarımızada ihtiyacımız var :++:
Bence bu akla sahip Bakanlık Yöneticilerinede ihtiyacımız var

ya bazı arkadaşlar bu habere bile olumlu bakıyor ya pes doğrusu. Artık bu tür düşünen insanlara herşey hak arkadaşlar. Adamlar bizi 8-17 ve hafta sonlarıda çalıştırsın gerçekten bazı branştaşlarım hak ediyor bunu. Ya öğretmensiniz siz banane diğer sınıflada kullanılan teknolojik aletlere. Tamam ben kullanabilecek hale getiririm ama gerisine de karışmam. Diğer öğretmenlerin asistanı gibi derse mi girmek istiyorsunuz.yazık ya. Gerçekten dersimiz adına çok üzülüyorum.Bu iş için mücadele eden insanlara destek olalım dersimize sahip çıkalım bırakın formatörlük vs ayaklarını

böyle bi bakana da hükümete de yazıklar olsun... DERSİMİ, ÖĞRETMENLİĞİMİ İSTİYORUM BEN.. HERKES İŞİNİ YAPSIN YA... GİT SEN AVUKATSAN,O İŞİ YAP...EMİNİM BAŞARILI OLURSUN, ETTİĞİN BUNCA VAATTEN SONRA..!!!!!!! BAŞIMIZA DOĞRU DÜZGÜN EĞİTİMDEN ANLAYAN BİRİ GELSİN!!!!

joombal' Alıntı:
O insanın görüşünü sevmiyorsun diye karalamana gerek yok...

arkadaşlar işi siyaset ile bağdaştırmanın bir anlamı yok, zaten herkes biliyor kim kimin bakanı vs. Boşuna birbirinizi kırmayın.

Bence siyasi görüş ayrılıklarından dolayı bölüneceğimize bunları bi kenara bırakıp birlik olmalıyız. Yarın öbür gün size ihtiyacımız kalmadı siz artık teknikerlik yapın diyebilirler. Çok Sayın bakan bizi gereksiz görüyor, uyanın artık

joombal' Alıntı:

Profesör Doktor Emre Kongar Türkiye'nin ve hatta dünyanın önde gelen toplum bilimcilerindendir. yine türkiye'den ve dünyadan sayısız bilim ödülü vardır. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekir diye düşünüyorum...

joombal' Alıntı:

hocam git yeni atanan öğretmenlere verilen hoşgeldin öğretmenim kitapçığına bak o zaman bakanlığın bastırdığı bi kitap orada nasıl bahsediyor bizden gör...

Geri