Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3 + DVD Çıktı

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Kitabınızı sonunda alabildim ;) Konuların düzenli bir şekilde bir arada olduğu, konu anlatırken tam da ihtiyacım olan bir kılavuz kitap hocam. Emeğinize sağlık, çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.

2. kitabı yeni aldık. 2. kitabı alanlar için 3. kitap biraz daha uygun fiyatlı olabilse daha iyi olurdu. Çünkü anladığım kadarıyla sadece bilgi güvenliği bölümü eklendi. Emeğinize sağlık.

Merhaba Hakan,
Yeni kitabını "Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3" inceleme fırsatı buldum kitap All In One Bilgisayarlar gibi içerisinde yok yok. Günümüzde sıkıştığımızda arama motorlarına sarılıyoruz ya bilgisayar kullanımı konusunda kitabın arama motoru gibi içerisinde arayabileceğin her şey var. Kitaplarını inceliyorum ama gerçekten eksik nokta bulamıyorum. Kitapların ince elenmiş sık dokunmuş. Alanımıza bu kitapla büyük bir katkı sağladın, kitap tavsiyesi isteyen birine rahatlıkla senin kitabını işaret edebiliyoruz. Emeklerin ve çaban için teşekkürler, başarılarının devam etmesi dileğiyle.

BAŞARILI ÖĞRETMEN, BİLGİSAYARIN KİTABINI YAZDI

Bozüyük Halk Eğitim Merkezinde 2010 yılından beri görev yapan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Hakan Yandım, başarılı çalışmalarını bilgisayarın kitabını yazarak taçlandırdı.Hakan Yandım, ilk olarak 2015 Mart ayında Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu isimli 448 sayfalık bir kitap yayınlamıştı. Kitabın ikinci versiyonu 2016 Mart ayında yayınlandı. Şimdi ise 542 sayfadan oluşan ve yanında bir de yardımcı DVD yer alan kitabın yeni versiyonu olan “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3 +Yardımcı DVD” yayınlandı.Yayınlanan bu kitap MEB onaylı 163 saatlik bilgisayar işletmenliği kursu içeriğine sahip Türkiye'de yayınlanmış ilk ve tek kitap olma özelliği taşıyor. "Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3" bu özelliğinin yanı sıra 3 işletim sisteminin (Windows 7-8.1-10) anlatıldığı Türkiye'de yayınlanmış ilk ve tek kitap. İçerisinde 600 konu başlığının yer aldığı kitap A'dan Z'ye bilgisayar kullanımının tüm inceliklerini anlatıyor. Güncel sorunlara çözüm önerilerinin yer aldığı kitap akıcı bir dile sahip. Teknik dilden uzak, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının anlayabileceği şekilde yazılan kitabın yanında verilen DVD dolu dolu bir içeriğe sahip şekilde hazırlanmış. Kitap yanında verilen yardımcı DVD içerisinde; 2 GB’a yakın içerik, 582 dakika video eğitim, 1.364 slayttan oluşan sunumlar, uygulama soruları ve çözümleri, Word-Excel uygulama örnekleri ve çözümlü halleri yer alıyor.İlçemizde yüzlerce kişiye Bilgisayar İşletmenliği kursu veren Yandım, 2010-2014 yılları arasında yürüttüğü “Annem Bilgisayar Öğreniyor” projesi ile 400’e yakın anneye Temel Bilgisayar Okuryazarlığı eğitimi vermişti. 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bilecik ilinde yılın fark yaratan öğretmeni seçilerek Ankara’daki kutlama törenlerinde Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı makamlarında ilimizi temsil etmişti. Genç öğretmenin yayınlamış olduğu kitaplar birçok bilgisayar eğitimi veren kurumda kaynak kitap olarak kullanılmakta olup Milli Eğitim eski bakanı Nabi AVCI tarafından övgüyle karşılanmıştı.Öğretmenimizi çalışmalarından dolayı kutluyor, mesleğinde başarılar diliyoruz. Kitap hakkında daha detaylı için http://www.bilgisayarogrenmeninkisayolu.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: BAŞARILI ÖĞRETMEN, BİLGİSAYARIN KİTABINI YAZDI http://www.bozuyukhaber.com.tr/basarili ... i-416h.htm

937.jpg

hocam 3. kitabı da şu an almış bulunuyorum. halk eğitim merkezinde bütün öğrencilerime tavsiye ettim. :alkis:

paradox99 desteğiniz için teşekkürler.
erakcora hocam kodlama kitabı yazmam konusundaki önerileriniz destekliyorum ancak yazmış olduğum kitabı dolu dolu kılan yüzlerce kursiyerimin bakış açısını bu kitaba yansıtmak oldu. Kişilerin nerelerde öğrenme güçlüğü çektiğini görüp anlatımları bu tecrübe ile yazmak çok ayrı birşey. Eğer bir gün 1000 kişiye kodlama eğitimi vermiş olursam emin olun kodlama üzerine de kitap yazacağım...
Demise hocam teşekkür ederiz. 600 güncel konu başlığı yer alıyor. Bence tam bir başucu kaynağı. Bilişim öğretmenlerimizin kütüphanelerinde yer almak bizim için büyük bir mutluluk doğrusu...
ozkansedef hocam normalde sadece ilk ve ikinci kitabı alanlara özel fiyat uygulanacaktı. Niyazi hoca sağolsun bu şekilde bir destek verdi. Maliyetler biraz problem 544 sayfa, 80 gr. kağıt, 1. kalite ofset baskı, sertifikalı matbaa ile çalışma zorunluluğu maliyetleri arttırıyor. DVD çoğaltma için bile sertifikalı bir dolum tesisi ile çalışmak zorundasınız. (Kitap ve DVD: Kültür Bakanlığı onayı ile çıktığı ve Telif Hakları Genel Müdürlüğü koruması altında olduğu için)
hasari hocam tanımınıza bayıldım. Hiç bu açıdan düşünmemiştim ama hakikaten All in One oldu biraz. Teşekkürler desteğiniz için...
Niyazi SARAL hocama da birkez daha bu kitabın yayınlanmasına ve bugünlere gelmesine katkısından dolayı teşekkür ederim.
Diyavol desteğiniz için teşekkür ederim hocam. Birçok halk eğitime gönderiyoruz sizin gibi hocalarımızın desteği sayesinde...

bende aldım kitabınızı emeğinize sağlık. sunular, uygulamalar çok güzel. başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan YANDIM hocamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkürler bu kitap işimizi çok ama çok kolaylaştırdı. Allah razı olsun :)

neden böyle bir kitap resmi kitabımız olarak dağıtılmaz ki okullara neden hala bir kitabımız yok.keşke meb resmi kitabımız olarak kabul etse

en_nomad hocam teşekkür ederim. Faydalı olması dileğiyle...
Aylin88 hocam mesajınızı okuyunca mutlu oldum. Amacımız da budur hocam Bilişim Öğretmenleri sayesinde binlerce kişiye bilgi aktarımı yapmak.
vikvik hocam ben üst düzey bir yöneticiye kitabın tüm haklarını ücretsiz olarak devredebileceğimi söyledim. Notlar alındı, iletişim bilgilerim alındı ama 3 yıldır dönen olmadı. Biz de kendi çabalarımız ile birşeyler yapıyoruz. Bilişim Öğretmenlerine ulaşsak yeterli diye düşünüyorum ki birçok kurum kendi imkanları ile tüm öğrencilerine bizim kitabımızı dağıtıyor bu şekilde milyonlarca kişiye olmasa da binlerce kişiye ulaştık. Birçok belediye meslek edindirme kurslarında bizim kitabımızı kaynak olarak kullanmaya başladı.

Başarılı Öğretmen Bilgisayarın Kitabını Yazdı

Bozüyük Halk Eğitim Merkezinde 2010 yılından beri görev yapan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Hakan Yandım, başarılı çalışmalarını bilgisayarın kitabını yazarak taçlandırdı.
Hakan Yandım, ilk olarak 2015 Mart ayında "Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu" isimli 448 sayfalık bir kitap yayınlamıştı. Kitabın ikinci versiyonu 2016 Mart ayında yayınlandı. Şimdi ise 542 sayfadan oluşan ve yanında bir de yardımcı DVD yer alan kitabın yeni versiyonu olan “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3 +Yardımcı DVD” yayınlandı.

Yayınlanan bu kitap MEB onaylı 163 saatlik bilgisayar işletmenliği kursu içeriğine sahip Türkiye’de yayınlanmış ilk ve tek kitap olma özelliği taşıyor. "Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 3" bu özelliğinin yanı sıra 3 işletim sisteminin anlatıldığı Türkiye’de yayınlanmış ilk ve tek kitap. İçerisinde 600 konu başlığının yer aldığı kitap A’dan Z’ye bilgisayar kullanımının tüm inceliklerini anlatıyor. Güncel sorunlara çözüm önerilerinin yer aldığı kitap akıcı bir dile sahip. Teknik dilden uzak, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının anlayabileceği şekilde yazılan kitabın yanında verilen DVD dolu dolu bir içeriğe sahip şekilde hazırlanmış. Kitap yanında verilen yardımcı DVD içerisinde; 2 GB’a yakın içerik, 582 dakika video eğitim, 1.364 slayttan oluşan sunumlar, uygulama soruları ve çözümleri, Word-Excel uygulama örnekleri ve çözümlü halleri yer alıyor.
İlçemizde yüzlerce kişiye Bilgisayar İşletmenliği kursu veren Yandım, 2010-2014 yılları arasında yürüttüğü “Annem Bilgisayar Öğreniyor” projesi ile 400’e yakın anneye Temel Bilgisayar Okuryazarlığı eğitimi vermişti. 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bilecik ilinde yılın fark oluşturan öğretmeni seçilerek Ankara’daki kutlama törenlerinde Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı makamlarında ilimizi temsil etmişti. Genç öğretmenin yayınlamış olduğu kitaplar birçok bilgisayar eğitimi veren kurumda kaynak kitap olarak kullanılmakta olup Milli Eğitim eski bakanı Nabi Avcı tarafından övgüyle karşılanmıştı.

fft261_mf22279847.Jpeg

http://www.milliyet.com.tr/basarili-ogr ... r-1911977/

6 ayda tükenen kitabımız yeni baskı ile yeniden satışta . Tüm hepinize başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim.

Türkiye’nin en kolay anlaşılabilir bilgisayar öğrenme/öğretme kitabı yeni baskısı ile karşınızda. 6 ayda tükenen son baskıya olan ilginiz için teşekkür ederiz. 544 sayfada 600 güncel konuyu anlattığımız kitabın DVD ekinde video anlatımlar, örnek uygulamalar sizleri bekliyor. Eylül ayına özel ücretsiz kargo ve 35 tl fiyat avantajından faydalanın. Sipariş Linki: https://goo.gl/caHgzV Evde oturduğunuz yerden bilgisayar bilginizi güncelleyin…

40f6fa87361553990a0c0bba6e0a8d54.md.jpg

Geçen sene kendime ve 2 arkadaşıma aldım. Bu sene kurs içeriğinin güncellenmesi sonucunda yeni baskısının çıkması çok güzel, ancak kitabın yeni fiyatı beni biraz düşündürdü. En azından önceki baskıya sahip kişilere bir indirim yapılabilir.

Emeğiniz için teşekkür ederim.

Geçen sene kendime ve 2 arkadaşıma aldım. Bu sene kurs içeriğinin güncellenmesi sonucunda yeni baskısının çıkması çok güzel, ancak kitabın yeni fiyatı beni biraz düşündürdü. En azından önceki baskıya sahip kişilere bir indirim yapılabilir.

Emeğiniz için teşekkür ederim.
Hocam merhaba . Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Eski alanlar için 1 aylık bir uygun fiyat uygulaması oldu hatta bu indirim herkese uygulandı. Kitabın sayfa sayısının artması ve maliyetinin artması fiyata yansıdı maalesef...

• Beğen
Tepkiler: hnf
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri