Bilgisayar kullanımı kursu kaç saat??

Kodla Büyü

hanibal07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar halkeğitim bünyesinde açılan bilgisayar kullanımı kursunu ben 160 saat olarak biliyorum ve yıllarca o şekilde verdim. Ama hbog sitesinde 240/160 olarak gördüm. Buradaki 240 ders saati mi. Eğer ders saatiyse bu kursu 240 saat açabiliyormuyuz yada açabilen oldu mu içinizde? Teşekkürler iyi akşamlar

Hocam o eskiden gelen bir yazım şekli. Standart 160 saat açabilirsiniz . Yeni güncelleme ile 175 saat planlanıyor ama henüz 160

hanibal07' Alıntı:
[/color
Hocam 40/32 demek 32 saat yüz yüze, 8 saat ise kişisel öğrenme için tanımlanan süredir. Yani ikisinin toplamı 40 olur. Örneğin Modül 4 - Kelime İşlemci modülü 40/24 tür. Burada ise 24 saat sınıf ortamında yüz yüze, 16 saat ise öğrencinin kendi kişisel olarak çalışacağı süredir. 240/160 demek 160 saat yüz yüze sınıf ortamında yapılan eğitim, 80 saat ise öğrencinin tekrar vs gibi kendi yapacağı çalışmalar için planlanmıştır. Kısaca Poet hocamın dediği gibi 160 saat olarak açabilirsiniz. Ama yenilenen program yayınlandığında 175 saat olarak güncellenecek, 15 saat iş güvenliği bölümü eklenecektir bildiğim kadarıyla.

phantosos' Alıntı:
hanibal07' Alıntı:
[/color
Hocam 40/32 demek 32 saat yüz yüze, 8 saat ise kişisel öğrenme için tanımlanan süredir. Yani ikisinin toplamı 40 olur. Örneğin Modül 4 - Kelime İşlemci modülü 40/24 tür. Burada ise 24 saat sınıf ortamında yüz yüze, 16 saat ise öğrencinin kendi kişisel olarak çalışacağı süredir. 240/160 demek 160 saat yüz yüze sınıf ortamında yapılan eğitim, 80 saat ise öğrencinin tekrar vs gibi kendi yapacağı çalışmalar için planlanmıştır. Kısaca Poet hocamın dediği gibi 160 saat olarak açabilirsiniz. Ama yenilenen program yayınlandığında 175 saat olarak güncellenecek, 15 saat iş güvenliği bölümü eklenecektir bildiğim kadarıyla.

İş Güvenliği değil bilgi güvenliği hocam

Geri