BİLGİSAYAR KİMLİK BELGESİ

Kodla Büyü

kerox

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben formatör öğretmen olarak yeniyim ve neler yapmam gerektiğini sizlerin yardımıyla öğreniyorum.

eczacıbaşı tarafından gönderilen vestel promega'lar için bilgisayar kimlik belgesi olan varmı?

şimdiden teşekkürler.

Arkadalar herhalde elinde bu şekilde bir belge olan yok acaba yapılması gerekmiyormu... bilgilendiriseniz sevinirim...

Arkadşldr gerek kalmadı hazırladım ben. en kısa sürede paylaşıma sunacağımm. hepinize ilginiz için teşekkürler

kendi hazırladığım belge yapışkanlı asetatla kasalara yapıştırdım

Ekli dosyalar

• LAB1ETİKET.rar
    4.3 KB · Görüntüleme: 354
Hocam iyi bir paylaşım da, mesela bende de Vestel Promega var ama anakartlar, CD/DVD sürücüleri, HDD'ler vs. tutmuyor!..
Yani diğer arkadaşlarınki ile aynı olmayabilir, dikkat etsinler. :roll:

hocam bende de bir tane var yollaya bilirm ama buraya dosya yollamaz zor benim harddsikler wd800b yani vestern dijital atıyorum buraya

bu da benim hazırladıklarım

beğenirseniz artı karmalarınız bekliyorummm

Ekli dosyalar

• bilgkimlik.rar
    118.5 KB · Görüntüleme: 253
Kasalarda garanti bantları var. Açarsanız garanti dışı kalır. Bütün özellikleri yazmakta mecbur değil. Sistem Özelliklerinde olanı yazın yeter.

VALLA HOCAM ZATEN 2 AY SONRA GARANRİ DIŞI KALACAK BEN MESLEK DERS LERİ ÖĞRETMENİYİM BİZ BİZE GELEN KASALARI BİLE HEMEN AÇARDIK.. BİR ŞEY OLMAZ ARKADAŞALAR KORKMAYIN ÇİNE SU DÖKECEK DEĞLİSİNİZ YA....:) BENİM KİMLİK VE SİCİL BELGELERİ SİZE UYA BİLİR BENCE BAKIN....

Geri