Bilgisayar kendisini sürekli yeniden başlatıyor

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar labda bilgisayarladan birinin hardiskini söküp diğer kasaya taktım Ama aynı özelikte olmasına rağmen bilgisayarı açtığımda Windows XP ekranı geliyor tam açılacakken bilgisayar kendisini resetliyor Yani XP Boot edemiyor ve kısır döngü gibi hep aynı şey Biosda harddiski görüyorı Sorun ne olabilir ve çözümü nedir Bios ayarlarından halledebilir miyim

hocam büyük ihtimalle işlemci fanı gevşemiştir fazla ısındığı için bilgisayar kendini yeniden başlatıyordur

bu konuyla ilgili bu forumda çok şey söylenmiştir sanırım araştırabilirsin

keysmart pc hk.

Hocam bu keysmart pc lere nasıl format atıyorsunuz. Allah ını seven birisi bana söylesin. elimde ne image cd si var ne de orjinal xp cd si. Zaten keyler home edition cd ler de pro edition. Bu soruna bi çözüm bulan varsa yardım önerileriniz bekliyorum

Hocam öncelikle çalışan bir makinadan sürücülerinin yedeklerini al. Daha sonra kopya bir cd ile sistemini kur. Aydıgın sürücü yedeklerini yükle.

Evet hocam benim makinelerde Keysmart marka herkesteki sıkıntılar bende de var. CD key yok,image DVD yok,güvenlik kartı yok felan filan. 2 bilgisayar arasında harddiskleri değiştirdim iki çalışan makinede sorun yapmaya başladı, biri harddiski hiç görmüyor, diğeride hoşgeldiniz ekranından sonra sürekli kendini resetliyor. Elimde YEdek olmadığı için format atmakta istemiyorum ama söylediğiniz gibi işlemciden kaynaklandığını sanmıyorum.

Bu Keysmart Pc ler gerçekten baş belası Format atmak istiyorum kuruluma geçtikten sonra şu hatayı veriyor.

"Windows XP Professional CD-Rom üzerindeki 'asms' dosyası gerekli"
Dosyaların bulunduğu yolu yazın ve Tamam'ı Tıklatın.

nedir bu şimdi 2-3 makineye format atmayı denedim hep aynı hatayı veriyor

Bu Keysmart Pc ler gerçekten baş belası Format atmak istiyorum kuruluma geçtikten sonra şu hatayı veriyor.

prentice' Alıntı:

Büyük ihtimalle Xp CD nizde bi problem var..CD yi değiştirip bi daha deneyin..Size tavsiyem kurulumunuz bittikten sonra hazır bir sisteminizin "image" ını alın..DVD ye yazın yada windowsun kurulu olmadığı farklı bi portation'a atın dursun bi kenarda

Geri