Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Programı

Kodla Büyü
Bilgisayarı Aktif Şekilde Kullanıyorsunuz… Peki ya eksik bildiğiniz bir şeyler olabilir mi? İşte size deneme imkanı!

Dönem sonuna yaklaştığımız şu günlerde öğrencilerinizin-kursiyerlerinizin bilgilerini ölçme ve görmelerini sağlama adına bu sertifika sisteminin önemli olduğunu düşünüyoruz. Üstelik 15 Hazirana kadar sistem üzerinden gerekli başarıyı sağlayanlara sertifikalarının ücretsiz olarak gönderilecek olması öğrencileriniz-kursiyerleriniz için motivasyon kaynağı olur kanısındayız.

Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Sınavımız; soru havuzunda yer alan yüzlerce sorudan seçilerek oluşturulmaktadır. Sertifika programındaki konu başlıkları Milli Eğitim Bakanlığı Modüler Programlarından Bilgisayar Kullanımı modülüne uygun şekilde hazırlanmıştır. Bu sertifika programını oluşturmamızdaki amaç; kişilerin günlük hayatta aktif şekilde kullandıkları bilgisayar, internet ve ofis programları konusunda eksik kaldıkları noktaları tespit etmek ve bu eksiklerini tamamlamaları için sizlere rehberlik etmektir. Sınavlara dilediğiniz kadar girebilir ve bilginizi sorgulayabilirsiniz.

Aynı zamanda sınavlarımız Bilgisayar İşletmenliği (Bilgisayar Kullanımı-Bilgisayar Operatörlüğü) eğitimi veren Halk Eğitim Merkezlerinde, özel eğitim kurumlarında, belediyelerin açmış olduğu meslek edindirme kurslarında kişilerin mevcut bilgilerini sorgulamak amacı ile kullanılabilir. Aynı şekilde bu kurumlardaki eğitimler sonrası bu sınavlar kursiyerlere uygulanarak bilgisayar bilgisinin ne durumda olduğu gözlemlenebilir. (ön test-son test)

Sınavlar ve İçerikleri
Modül 1-2 Bilgisayar Kullanımı ve İşletim Sistemi Yüklenmesi
Modül 3 İnternet Kullanımı
Modül 4 Kelime İşlemci – Word
Modül 5 Elektronik Tablolama – Excel
Modül 6 Sunu Hazırlama- Powerpoint

Sınavlara sırası ile girmeli ve sonraki modül sınavına katılabilmek için bir önceki sınav (sınavlardan) gerekli başarıyı sağlamalısınız.
http://www.cizgi-tagem.org/?page_id=15751

Re: Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Programı (Çizgi-Tagem)

Teşekkürler katılım sağlayalım :)

bitirdim heyecanlıydı :D başarılı olduk :D

bi tanesini bitirdim diğerlerine bakarız artık :)

bir tanesinde yüzde 70 i aşamadım :( fakat ikincide gectim. sertifika almaya hak kazanmış oluyor muyum :?:

sukrugaya' Alıntı:
bir tanesinde yüzde 70 i aşamadım :( fakat ikincide gectim. sertifika almaya hak kazanmış oluyor muyum :?:
kazanıyorsunuz hocam
bende 2 tanesibitiredim geçtim diğer ikisini sona bıraktım

developer' Alıntı:
sukrugaya' Alıntı:
kazanıyorsunuz hocam
bende 2 tanesibitiredim geçtim diğer ikisini sona bıraktım

saolasın hocam ben hepsini bitirdima ama ikincide gectiğimdeki modulde tabloda ismim gorunmuyo ona takıldım sadece

Aşağıdaki listeler en yüksek başarı yüzdesinden en aza doğru sıralanmıştır. Son 5 saat içinde tekrar tekrar girdiğiniz sonuçlar bu listede görülmeyebilir ancak bizdeki tablolarda gözükecektir ve geçerlidir.

diye yazmışlar

g.cetin.66' Alıntı:
Aşağıdaki listeler en yüksek başarı yüzdesinden en aza doğru sıralanmıştır. Son 5 saat içinde tekrar tekrar girdiğiniz sonuçlar bu listede görülmeyebilir ancak bizdeki tablolarda gözükecektir ve geçerlidir.

diye yazmışlar

:+1: :+1:

Sertifika programlarımızın amacı öğretmektir. Defalarca deneyebilirsiniz. Her seferinde farklı soru soracaktır sistem ve cevaplarda farklı yerlerde olacaktır. hepsi kayıt edilir ve 15 Haziran tarihinden sonra tüm sınavları başarı ile geçenlere sertifika gönderilecektir.

Hafta sonu bir deneyelim bakalım....

Niyazi SARAL' Alıntı:
Sertifika programlarımızın amacı öğretmektir. Defalarca deneyebilirsiniz. Her seferinde farklı soru soracaktır sistem ve cevaplarda farklı yerlerde olacaktır. hepsi kayıt edilir ve 15 Haziran tarihinden sonra tüm sınavları başarı ile geçenlere sertifika gönderilecektir.
Değerli Niyazi Hocam Böyle Güzel Bir Çalışmadan Dolayı Teşekkür Ediyorum. Sınavdan Başarılı Olup Sertifika Almayı Nasıl Öğrenebilir. İyi günler dilerim

ilsis' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:
Değerli Niyazi Hocam Böyle Güzel Bir Çalışmadan Dolayı Teşekkür Ediyorum. Sınavdan Başarılı Olup Sertifika Almayı Nasıl Öğrenebilir. İyi günler dilerim

merhaba hocam sınavlardan gerekli başarıyı sağlamışsanız zaten sertifikayı elde etmişsinizdir. 15 Haziranda sertifika kazanan katılımcılara bir e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Bir önceki modülden başarı sağlanmadan diğer modül sınavlarına girilememektedir. Dileğimiz sizin yanı sıra kursiyerlerinizin de sistemden faydalanmalarını sağlamanız yönündedir. İyi çalışmalar dileriz.

Hafta sonu deneyeceğim teşekkürler emeğinize sağlık :alkis: :+1:

Eğer sorularla ilgili bir hata görürseniz, yazım hatası vb. bildirirseniz seviniriz değerli hocalarım..

Re: Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Programı Son14gün

Ekli dosyalar

• test2.jpg
    test2.jpg
    476.4 KB · Görüntüleme: 860
Geri