bilgisayar her açılışta saçmalıyor sebep?

Kodla Büyü

katre82

Site Gezgini
Arkadaşlar bilgisayar her açılışta yok winlogon bulunamadı. yok bootmgr bulunamadı yok harddisk bulunamadı diye hata veriyor. sonra sonra yeniden başlattığımda sanki hiçbirşey yokmuş gibi pat diye açılıyor. kasanın harddisk bağlantısını kontrol ettim ramlar söküp takıldı ama yok. sizce sebep nedir.

iyi günler.

Badsectorler neden oluyor olabilir.
Kablolarında sorun olabilir.
Güç kaynağında sorun olabilir.

benim bilgisayarda da klavye ışıkları yanıp sönüyor kapatıp açınca şansım varsa 2. seferde normal açılıyor. Muhtemelen benden önce bilgisayarı mahvetmişler donanımsal bişey ama çözemedim açıkcası yeniden falan kurdum ama olmadı.

format mı atayım. yoksa kablo harddisk mi değiştireyim hocam. ilk hangisini yapayım sizce.

zencefil58' Alıntı:
benim bilgisayarda da klavye ışıkları yanıp sönüyor kapatıp açınca şansım varsa 2. seferde normal açılıyor. Muhtemelen benden önce bilgisayarı mahvetmişler donanımsal bişey ama çözemedim açıkcası yeniden falan kurdum ama olmadı.

hocam benim bilgisayar olsa bende devam edecem de. müdür haftada bir çağırıyo. bi ara ekran kartı driver hatası veriyodu kaldırıp yükledim 2 hafta kadar sorunsuz gitti. şimdi yine başladı.

Geri