Bilgisayar Bilimi Kur 1 & Kur 2 Ders İçerikleri

Kodla Büyü
Slaytlarınız güzel hazırlanmış hocam.Çok detaya ,kavram kargaşasına girmeden sade ve net anlatım olmuş.Bende sizin slaytlarınızdan faydalanıyorum,teşekkürler.
Teşekkür ediyorum. Benimde amacım olabildiğince sade ve net aktarmaktı. Yapabildiysem ne mutlu. İyi çalışmalar.

K1.3 te dizi fonksiyonlarinda mid fonksiyonu örneğinin cevabini bir daha kontrol edermisiniz?
Teşekkür ediyorum, düzelttim.

Güncellendi.
Teşekkür ederim hepinize :)
Artık Arduino ve Python konularını uygulamalı olarak işliyorum. Bu yüzden uygulamaları sunum dosyası olmadan siteye ekleyeceğim.

Python ve Arduino(Hazırlanıyor) için şimdiye kadar işlediğim konuları kapsayacak şekilde öğrenciler için quiz hazırladım. İlk mesajı düzenleyerek ekledim.

İsteyenler SOCRATIVE bağlantısı ile quizi alıp kendine göre düzenleyebilir ve öğrencileriyle paylaşabilir. (Bağlantıyı açtıktan sonra Socrative'e giriş yaparak kendi hesabınıza quizi aktarabilirsiniz.)

Son 1-2 aydır okuldaki diğer(!) işlerden dolayı ders içeriği yükleyemiyorum. En kısa zamanda yüklemeye çalışacağım.

Herkese iyi çalışmalar.

Son düzenleme:
Hocam çok teşekkür ederim gerçekten çok katkısı oldu paylaşımlarinizin
Elinize sağlık devamını bekliyorum socrative üye oldum sizin quizi nasıl hesabıma alcam quiz number vb .bir sayı veya ism varmı

Son düzenleme:
Hocam çok teşekkür ederim gerçekten çok katkısı oldu paylaşımlarinizin
Elinize sağlık devamını bekliyorum socrative üye oldum sizin quizi nasıl hesabıma alcam quiz number vb .bir sayı veya ism varmı
Rica ederim,
SOCRATIVE
diye şu bağlantıyı https://b.socrative.com/teacher/#import-quiz/39482153 yukarıda paylaşmıştım. Bu bağlantıya tıklayıp öğretmen girişi yaptıktan sonra paylaştığım quiz sizin socrative hesabınıza (Quizzes menüsünde) aktarılacak.

hocam yaptığınız çalışmalar çok hayra geçiyor teşekkür ederim.sizin vesilenizle yeni eğitim ortamlarını tanıyoruz.
socrative arduino quiz için öğretmen linki paylaşabilirmisiniz.
Ben teşekkür ederim. Zaten bu platformun amacı birbirimize yardımcı olup çeşitli kaynaklar sunmak. Az da olsa katkım oluyorsa ne mutlu bana.

Paylaşmayı unutmuşum. Arduino quiz için öğretmen bağlantısı --> https://b.socrative.com/teacher/#import-quiz/39482209

- 9. Sınıf KUR 1 Bilgisayar Bilimi Python 2. Dönem 2. Yazılı
- Arduino #8 – PWM (Analog) Sinyal Üretme + (for Döngüsü)
- 10. Sınıf KUR 1 Bilgisayar Bilimi Python 2. Dönem 2. Yazılı

eklenmiştir.

teşekkürler hocam paylaşım yapanların çoğalması harika her türlü kaynağa inmek gerek.

Geri