Bilgisayar aldım ne dersiniz.

Kodla Büyü
Güzel bir bilgisayar, işinizi fazlasıyla görebileceği gibi yeni oyunları da rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.
Uzun yıllar, kazasız, belasız, formatsız kullanmanız dileğiyle.

Fiyat marka işlemci ve ekran kartı gayet güzel
Eleştiri olarak hemen derler ram az, 4 hücreli pil, free dos filan diye. Fakat fiyat performans olarak harika.

RAM az ancak işinizi şimdilik görecektir, oyun falan oynamayı düşünmeye başladığınızda da 4 daha ekleyip, 8 yaparsınız.

Gayet iyi bilgisayar hayırlı olsun. Bence kullanacağınızdan fazla özelliğe sahip bir bilgisayar. Daha düşük modellere bakabilirdiniz aslında. Yalnız içinde SSD olmayan bilgisayar dünyanın en hızlı bilgisayarı da olsa yavaş olur, eğer garantiyi dert etmiyorsanız veya garanti kapsamına giriyorsa bence Samsung 250 Evo gibi bir SSD bu bilgisayarı nirvanaya ulaştırır.

kredi kartına tekçekim 1770 tl aldım ilerde 4gb Ram takmayı düşünüyorum zaten. yorumlarınız için teşekkürler.

ersun' Alıntı:
Arkadaşlar gülük kullanım için okulda evde sunum yapmak eokul işleri yazılı hazırlama gibi işlerde kullanacağım oyun oynamam çocuklar basit oyunlar oynar nasıldır. yeterlimidir. aynı modelden kullanan varmı.
https://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx171d-notebook
.

Güzel bilgisayaar giriş seviyesi fln değil.. gayet iyi.. fiyatıda uygun.. $ dahamı düşüktü siz alırken.. 1770 bedava bu özellikler için.
.
İşlemci Q serisi i7.. 128 bit ekran kartı... muadilleri 2200 den aşagı değil

pcdepo dan ben bu pc nin bi alt modelini x550jk 1650tl ye almıştım pcdepoyu takip edenler bilir bazen çook güzel indirimler oluyor ara ara ugramak lazım gtx950m den haberim vardı ancak bide bunda i7 varmış vay canına gerçekten güzel olmuş güle güle kullanın bende tekrar söylemiş gibi olacağım ama ssd gerçekten veli nimet deneyin mutlaka bu pc ye ram + ssd takviyesi yapmak için özel yerde yapılmış kolaylıkla hallediliyor

bu bildiğin oyun bilgisayarı hocam :) o fiyata özellikleri çok iyi. fakat saydığınız işlemlerde kullanmak için bu bilgisayar fazla.

Hayırlı olsun. Takip ettiğim bi ürün. Bunun resimlerini atsan sana zahmet. Özellikle alttan. Ssd ve ram takviyesi lazım. Ssd için ayrı bir yuvası var mı?

pcdepoda 2119 tl diğer sitelerde 2400 küsürlerde hocam sen çok iyi fiyata almışsın 2119 bile çok değil bu bilgisayara

Hocam Ürünü görüp mü aldınız internetten mi aldınız. Ben bu serinin ön kamerasını, klayve sağlamlığını ve ekran çerçevesini begenmeyip vazgeçmiştim. (i5 modeli) ürün geldiğinde bilgi verirseniz sevinirim. belki değiştirmişlerdir.

bende aldım bu ürünü ayın 18 inde siparişi verdim. 5 iş günü içerisinde gönderilecek deniyordu hala göndermediler. senin eline ulaştı mı hocam ? ben taksitli 2080 liraya aldım. sen iyi yakalamışsın fiyatı. bir de sitenin fiyatları çok oynak, ne mantıkla bilmiyorum ama ben aldıktan sonra fiyat 1700 - 2400 arası değişip durdu.

aynı makinenin 8 gb ramlisi ve orj win yüklüsünü yazın 2400 tl ye aldım çok memnunum iyiki almışım şimdi 3000 tl civarı. Şu anki dolar kurunu düşünürsek bedavaya almışsın, 80-90 tl ye bir 4 gb ram eklersin tamamdır. windows işi sana kalmış ister 300 tl verirsin istersen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yanlış anlamayın ama eğer bilgisayar öğretmeniyseniz biraz gereksiz bir soru olmuş gibi...

bilgisayar öğretmeni değilim arkadaşlar, henüz elime geçmedi, 10 iş günü içinde göderilecektir diyorlar. elime geçince sorularınıza daha detaylı cevaplar verebilirim. herkese teşekkürler.

OZOGUL' Alıntı:
http://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx171d-notebook

Şuan 1770tl tek çekim fiyatı.
Tek Çekim Fiyatı1,907.68 TL
1770 görsem bi delilik edip alırım...... pc depo bide cepdepo açmış ;) italatçı garantili çogu sanırım

istanbul38' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:

1770 görsem bi delilik edip alırım...... pc depo bide cepdepo açmış ;) italatçı garantili çogu sanırım
Mesajı yazdığım dakikalarda 1770tl idi. Bende çok git gel yaşadım. Arkadaşın belirttiği gibi şuan teslimatta çok sıkıntı var gibi. Birde bu bilgisayar hakkında olumsuz herhangi bir durum varmı diye inceleme yaparken tekrar 23ten sonra fiyat yükseldi.

OZOGUL' Alıntı:
istanbul38' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:

Mesajı yazdığım dakikalarda 1770tl idi. Bende çok git gel yaşadım. Arkadaşın belirttiği gibi şuan teslimatta çok sıkıntı var gibi. Birde bu bilgisayar hakkında olumsuz herhangi bir durum varmı diye inceleme yaparken tekrar 23ten sonra fiyat yükseldi.
yeni bi serii olması lazım... aynısının 12 Gb ramli modeli 1539 tl aynı sitede...

Süpermiş
SSD olaydı RAM daha çok olaydı.
Ekranı FullHD 13,3 " yada 14,1 " olaydı (Benim tercihim)
Birde ağırlığı 1 kg daha az olaydı
tadından yenmezdi
Ama bu fiyata olmazdı.

firma hakkında söylentiler dolanmaya başlamış. epey bir kişiye satmışlar aynı ürünü. kimse ulaşamıyor şu an sanırım.

Firma battı söylentileri dolaşıyor hocam Donanım Haberde. Bilginiz var mı?

Geri