Bilgisayar açılıyor ama görüntü gelmiyor!!!!

Kodla Büyü

ctrl+alt+delete

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar dell 5110 laptopa format çektim yükleme bitince windows açılış sesi geliyor ama ekran windows başlatılıyorda kalıyor daha öteye geçmiyor.yardımlarınızı bekliyorumm

ekran windows açılıyorda kalıyor dimi hocam. Ekran kartı driverini işletim sistemi yanlıs yükledigi için yada intro girişinde hata olduu için yapıyor yani sorun yüklediginiz iso da başka bi kalıpla yüklediginizde( driver eklenmemiş ) sorunun düzeldigini göreceksiniz...

Açılırken F8 e basaraK Güvenli Modda açmayı deneyin.
Güvenli Modda açılırsa Aygıt Yöneticiden Ekran Kartının üzerine gelip Devre Dışı Bırak ı işaretleyin.
Tekrar yeniden başlattığınızda normal modda açılıyorsa ekran kartının güncel sürücüsünü yükleyip deneyin.

fahrican' Alıntı:
Açılırken F8 e basaraK Güvenli Modda açmayı deneyin.
Güvenli Modda açılırsa Aygıt Yöneticiden Ekran Kartının üzerine gelip Devre Dışı Bırak ı işaretleyin.
Tekrar yeniden başlattığınızda normal modda açılıyorsa ekran kartının güncel sürücüsünü yükleyip deneyin.

HOCAM ÇÖZÜMÜN BUDUR...AYNISI BAŞIMA GELDİ

Açılmaz hocam büyük ihtimalle nivida ekran kartın var. güncellemelerin eklendigi işletim sistemi yüklerken driverleri yükledigi için boyle bi sorun cıkıyor.benim başımada gelmişdi arasdırıp bulmusdum. ayrıca yüklediginiz kalıbın doyaları ile oynayarakda düzeliyor fakat o iş de cok uzun. kolay gelsin tekrar...

Geri