Bilgileri Eksik veya Güncel Olmayan Öğrenciler

Kodla Büyü

Enddlesss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Mehahba,

Bilgileri Eksik veya Güncel Olmayan Öğrenciler e ait veri giriş işleri kime ait?
Sınıf Öğretmeni görüp/güncelleye hatta sıfırdan giriş yapabiliyorlar.
Ama bazı öğretmenlerimiz inatla bu idarenin işi deyip kestirp atıyor. Öğrenci velisinin ne telefonu ne bilmen nesi hiç bir bilgisi yok.
Yönetmenliğe göz attım kimin yapacağına dair bir ibare bulamadım. Resmi bir yazı yazacağım ama "ilgi" tutamıyorum.

Bu iş resmi olarak kimin?

Enddlesss' Alıntı:
Arkadaşlar Mehahba,

Bilgileri Eksik veya Güncel Olmayan Öğrenciler e ait veri giriş işleri kime ait?
Sınıf Öğretmeni görüp/güncelleye hatta sıfırdan giriş yapabiliyorlar.
Ama bazı öğretmenlerimiz inatla bu idarenin işi deyip kestirp atıyor. Öğrenci velisinin ne telefonu ne bilmen nesi hiç bir bilgisi yok.
Yönetmenliğe göz attım kimin yapacağına dair bir ibare bulamadım. Resmi bir yazı yazacağım ama "ilgi" tutamıyorum.

Bu iş resmi olarak kimin?
Eski köye yeni adet getirmesinler. Bu iş tabiki de öğretmenin görevi. Diyelim ki bir okulda 5000 tane öğrenci var. O zaman ne olacak.

Enddlesss' Alıntı:
İlököğretim Kurumları Yönetmeliği
Öğrenci dosyası
MADDE 16 – (1) Okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumlarında e-Okul sisteminde her öğrenci
için öğrenci dosyası tutulur.
(2) Okul yönetimi ve ilgili öğretmenler, dosya bilgilerinin sisteme zamanında (Değişik ibare:RG-
25/6/2015-29397) işlenmesinden ve güncellenmesinden sorumludur.
Öğretmen öğrenci bilgilerini sisteme işler. Okul yönetimi de bunun takibini yapar hocam.

hocam en olmadı müdür tarafından imzalı bir yazı yazın öğretmenlere tebliğ edin yapmak zorunda kalsınlar iky nin ilgili maddesini de ekleyin yazıya olsun bitsin.

diaboluss' Alıntı:
hocam en olmadı müdür tarafından imzalı bir yazı yazın öğretmenlere tebliğ edin yapmak zorunda kalsınlar iky nin ilgili maddesini de ekleyin yazıya olsun bitsin.

Hocam 2. Resmi Yazı olacak.
Nuh diyor Peygamber demiyorlar 46 şube var yüzde 20 sı bu şekilde :x

Enddlesss' Alıntı:
diaboluss' Alıntı:

Hocam 2. Resmi Yazı olacak.
Nuh diyor Peygamber demiyorlar 46 şube var yüzde 20 sı bu şekilde :x

o zaman bir tenkit yazısı yazın hepsine verin bakın nasıl yapıyorlar. ikinci dönem de öğretmenler kurulu kararı yapın o zaman kimse bişey diyemez

Geri