Bilgi yarışması düzenleme programı

Kodla Büyü
Aradan uzun zaman geçmiş ama, hocalarımızdan elinde bu programı olan varsa yardımcı olabilir mi acaba ? Bilgi Yarışması Programını (1.00) indirdim ancak demo olduğu için olsa gerek, şekilli matematik ve fen sorularını ekleyemiyorum (üçgen, basit makinalar vb.). Okulda her ay yarışma yapar olduk da... Çok ihtiyacımız var. :( Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

aydolu' Alıntı:
Aradan uzun zaman geçmiş ama, hocalarımızdan elinde bu programı olan varsa yardımcı olabilir mi acaba ? Bilgi Yarışması Programını (1.00) indirdim ancak demo olduğu için olsa gerek, şekilli matematik ve fen sorularını ekleyemiyorum (üçgen, basit makinalar vb.). Okulda her ay yarışma yapar olduk da... Çok ihtiyacımız var. :( Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
:?: :!: Biz de isterik

benim de ihtiyacım var arkadaşlar link çalışmıyor, sayfa bile açılmıyor yeniden yollarsanız sevinirim.

Arkadaşlar Frontpage de zaman ayarlı bir yarışma hazırlanabilir. Çozta zaruri olmasa gerek bu program ama tabi tam sürümü elimizde olsa da fena olmaz :wink:

oasisbilgisayar' Alıntı:
http://www.drsprg.com/Products_detail.asp?id=283

Bu program sayesinde okulda sınıflar arası bilgi yarışması düzenleyebilirsiniz. Program demo, fiyatı 250 YTL imiş, yılda 2 3 kez kullanılacak bir program için 250 YTL fazla ama alternatifide yok bildiğim kadarıyla.
Hocam ben bu linkte program göremedim.

Bir de teknosınavın programında soruya resim ekleme yöntemini bulan varsa yazabilir mi? Acaba.

Geri