Bilgi ve İletişim Teknolojisi Dersi*PDF*

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar genel liselerde okutulan Bilgi ve İletişim Teknolojisi Dersinin, öğrencilere verilen kitabın pdf'si varsa çok makbule geçer.
Şimdiden çok teşekkürler.

LİNK ÖLÜ
ELİNDE OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ
BUGÜN DERSE GİRECEĞİM ORTADA NE KLAVUZ KİTAP VAR NE DE ÖĞRENCİ KİTABI

gelişimci' Alıntı:
LİNK ÖLÜ
ELİNDE OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ
BUGÜN DERSE GİRECEĞİM ORTADA NE KLAVUZ KİTAP VAR NE DE ÖĞRENCİ KİTABI

Eğitekin linkleri çalışıyor hocam.

Değerli arkadaşlar o zaman niye arkadaşın cevabını 1 haftadır vermiyorsunuz google da 1.sırada çıkıyorsa ben birçok kaynak buldum emin olamadım ders kitaplarıyla karşılaştırdım değişiklik varmı diye derdim o idi ama yinede sağolun umarım bütün tecrübeli rütbeli arkadaşlar bu şekilde davranmıyordur bu forumda saygılarımla..

cubukcuoglu' Alıntı:
Değerli arkadaşlar o zaman niye arkadaşın cevabını 1 haftadır vermiyorsunuz google da 1.sırada çıkıyorsa ben birçok kaynak buldum emin olamadım ders kitaplarıyla karşılaştırdım değişiklik varmı diye derdim o idi ama yinede sağolun umarım bütün tecrübeli rütbeli arkadaşlar bu şekilde davranmıyordur bu forumda saygılarımla..
boşver dostum.emeğine sağlık

cubukcuoglu' Alıntı:

24 saat forumda duracak değiliz heralde..ben görmedim 1 hafta önce o mesajı. görseydim yardımcı olurdum. her yıl yeni ders kitapları öğrenci ve öğretmen için mebin sitesinde yayınlanır. bunuda en iyi yukarıda dediğim gibi bulabilirsiniz.. :)

Geri