BİLGİ İŞLEM GURUP BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI

Kodla Büyü
Dışardan görüyoruz ama ben çalışmalarını beğeniyordum şahsen, bizim sorun sıkıntılarla da çok kere ilgilenmişti...
Gündemin etkisi var mı diye düşündüm bir an ama hayırlısı olsun.

Volkan Bey, EĞİTİCİ BT FORMATÖR ÖĞRETMENİ olarak çalışmış bir kişidir.

Genele yansıyan en başarılı çalışması olarak MEB'in KURUMSAL WEB SİTESİ SİSTEMİNİ hayata geçirmesidir.

"Özel" bir başarısıda, Bilgi İşlem Grup Başkanlığı'nda görevlendirilen arkadaşlarımıza "özel" bir ek ders(27 saat) düzeleme kararı çıkarttırmasıdır. http://www.memurlar.net/haber/424955/

Görevden alınma sebebi nedir acaba?

Bakanlık Bilgi işlem bölümüne görevlendirme ile alınan ve daha sonra ek ders ücretleri 27 saate çıkarılan BT öğretmeni arkadaşların da görevlendirmelerine son verilirse şaşırmam. Bence onların görevlendirmelerini Volkan Bey sağlamıştı. Tehlike çanları görevlendirme BT ciler için çalıyor. Demedi demeyin

mebde_ust_duzey_gorevden_almalar_3cb49.jpg

Uzun süredir Bilgi İşlem Grup Başkanlığı görevini yürüten Volkan AKÇAY bu görevden alınarak Özel Eğitim Genel Müdürlüğüne grup başkanı olarak görevlendirildi.

Bakan Bey'in olurlarıyla Bilgi İşlem Grup başkanlığı görevine Bakanlık müşaviri Mustafa CANLI getirildi.

http://www.kamuajans.com/egitimpersoneli/haber/mebde-ust-duzey-gorevden-almalar-434199.html

"keçiören sınıf öğretmenliğinden bu göreve uçarak getirilmişti. gömlek büyük gelmişti.. bence geldiği yere marş marş.."
böyle bir yorum var sitede. arkadaşın geçmişi nedir bilmiyorum ama güzel işleride vardı elbette. gerçi görevden alma denilmez pek buna görev değişikliği de diyebiliriz.

İşinin ehli, liyakâtli birini Bilgi işlemden al, ilgi ve alakası olmayan bir yere özel eğitim genel müdürlüğüne ata.

Mustafa Canlı nın BT kariyerini bilmiyorum.

İşin içyüzünü bilmediğim için yorum yapamıyorum..sadece şaşkınlık yaşıyorum.

ama;

Volkan Bey'in Bilgi İşlem Grup Başkanlığından alınmasının ciddi bir kayıp olduğunu düşünüyorum.

O Bizden biriydi.

görevden alınmasına mı bakacağız verildiği yere mi bakacağız. olaylar olmuştu ama tam hatırlamıyorum. artistik patinaj hareketler sergilemiş sonrada sorunlarla ilgileniyormuş gibi mi yapmıştı. yanlışım varsa hatırlatırsanız sevinirim.

Geri