Bildiğiniz Sağlam Nakliye Firması Öneriniz?

Kodla Büyü
Re: Ynt: Bildiğiniz Sağlam Nakliye Firması Öneriniz?

Kocaeli-istanbul bölgelerinde yardımcı olabilirim. Hatta indirim bile yaptirabilirim

Arkaşlar ben de Kahramanmaraş tan İzmir e gidiyorum, tanıdık veya önerebileceğiniz bir firma var mı?

xapex' Alıntı:
Kocaeli-istanbul bölgelerinde yardımcı olabilirim. Hatta indirim bile yaptirabilirim

istanbul için bana lazım hocam
istanbul-kayseri

tuana1981' Alıntı:
Arkaşlar ben de Kahramanmaraş tan İzmir e gidiyorum, tanıdık veya önerebileceğiniz bir firma var mı?

Bende kahramanmaraştan konya ya gideceğim, bana en sıcak kervan geldi hocam. birde asya evim varmış onu herkes övüyor ancak fiyatı biraz fazla çekiyorlar

arkadaşlar Ankara'dan Nevşehir'e taşınacağız inşallah firma araştırıyorum önerisi olan varsa çok sevinirim

bende daha önce yazmıştım. kayseriden malatyaya ev taşıyacam.
kayseriden yada malatyada evden eve nakliyat firması tavsiyesi olan varsa haber bekliyorum.

İstanbul'da yıllardır tanıdığım bir firma var artık ahbak olduk nerdeyse :). İşlerini kuralına uygun ( Taşıma belgeli, sigortalı vb.) yapıyorlar. Hacıoğlu Nakliyat. İstanbul'da evden eve ve şehirler arası taşımacılığın yanı sıra bir çok devlet kurumu, emniyet teşkilatının kurumsal ofis taşımacılığı gerçekleştirdiklerine göre güvenilir olduğunu düşünmüştün o zamanlar gerçekten de öyleler. Firma sahibi Bayram bey, İsmimi tavsiye etti diye söylerseniz ismim Bekir :) belki fiyat konusunda biraz torpilde yapabilirler (umarım :)
www.hacioglunakliyat.com.tr
Telefonu da 444 3 052

http://ayvacinakliyat.com/ arkadaşlar bu sitedeki arkadaşın babasının nakliye şirketi ücret konusunda birşey diyemem ama sağlam taşımacılık yaptıklarını söyleyebilirim, ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim.

Arkadaşlar Urfadan Maraştan Antepten Adanadan Hataydan taşınacaksınız Sar-Taş firması var Gaziantep'te hem çok seri hemde gayet uygun fiyata taşıyorlar
Ben dün taşıttım gayet te memnun kaldım. Mobilyalarıma beyaz eşyama da hiç zarar gelmedi.Arayın bi görüşün
Tel: 0 535 355 74 48

turkuaz45' Alıntı:
http://www.malatyaevdeneve.com/

http://www.beydaginakliyat.com/
Malatya için Sarıgül ve Beydağı'nı önerebilirim. pek şikayetçi olan görmedim. En son Lider derim çünkü onların nasıl taşıdığını gördüm. Çok amatörceydi asansör kullanışları.

Bu arada tayinleriniz hayırlı olsun tüm hocalarım.
hocam malatya firmaları bi acaip yaw. memleketim dedim, onlara taşıtayım dedim ama bi garip çıktılar.
beydağı taşımam dedi. kayserideki firmalara taşıt daha uygun olur dedi. yaw onu bende biliyorum. fakat kayseriden getirsem boş dönecek, malatyadan gelse gelişte boş gelecek, sonuçta aynı şey.

sarıgül nakliyat tam bi facia. adamla telefonda konuştuk bi güzel. herşeyi açık açık anlattım. o'da yaptıkları işi, yapacakları herşeyi anlattı. elemanlar, araç, sigorta, taşıma, demonte-monte, fiyat hatta kaporayı dahi konuştuk. kayseri'ye döneceğimi, malatyada olamayacağımı, işleri nasıl halledeceğimizi söyledim. hesap numarasına kapora yatırılır daha sonra araç gelir evi taşır iş bitiminde de ücreti ödersiniz dedi adam.
ben de sevindim. yani bu kadar kolay ve bu kadar uygun fiyata memleketimde bilinen tanıdık bi firma ile anlaştığım için.
2-3 saat geçmeden tekrar aradım. kayseriye dönmeden yüzyüze görüşüp bide kaporasını verip işi garantilemek için. adam telefonda herşeyi inkar etti. ne konuştuklarımızı hatırlıyor, ne anlaştığımız fiyatı hatırlıyor. "-ben sana olmaz dedim." diyor. bi şaşırdım ki. ya dedim acaba dedim başka biriylemi konuştum ben. "-hayır. dedi. telefonlara hep ben bakarım." dedi. daha çok şaşırdım.
velhasılı kelam, o sarıgül nakliyat bi sözü bi sözünü tutmayan bi firma. güven konusunda beni tatmin etmedi. (aynısını adama da söyledim telefonu suratıma kapattı. tekrar aradım telefonu açmadı. :shock: )

enginozdil' Alıntı:
turkuaz45' Alıntı:
http://www.malatyaevdeneve.com/

http://www.beydaginakliyat.com/
Malatya için Sarıgül ve Beydağı'nı önerebilirim. pek şikayetçi olan görmedim. En son Lider derim çünkü onların nasıl taşıdığını gördüm. Çok amatörceydi asansör kullanışları.

Bu arada tayinleriniz hayırlı olsun tüm hocalarım.
hocam malatya firmaları bi acaip yaw. memleketim dedim, onlara taşıtayım dedim ama bi garip çıktılar.
beydağı taşımam dedi. kayserideki firmalara taşıt daha uygun olur dedi. yaw onu bende biliyorum. fakat kayseriden getirsem boş dönecek, malatyadan gelse gelişte boş gelecek, sonuçta aynı şey.

sarıgül nakliyat tam bi facia. adamla telefonda konuştuk bi güzel. herşeyi açık açık anlattım. o'da yaptıkları işi, yapacakları herşeyi anlattı. elemanlar, araç, sigorta, taşıma, demonte-monte, fiyat hatta kaporayı dahi konuştuk. kayseri'ye döneceğimi, malatyada olamayacağımı, işleri nasıl halledeceğimizi söyledim. hesap numarasına kapora yatırılır daha sonra araç gelir evi taşır iş bitiminde de ücreti ödersiniz dedi adam.
ben de sevindim. yani bu kadar kolay ve bu kadar uygun fiyata memleketimde bilinen tanıdık bi firma ile anlaştığım için.
2-3 saat geçmeden tekrar aradım. kayseriye dönmeden yüzyüze görüşüp bide kaporasını verip işi garantilemek için. adam telefonda herşeyi inkar etti. ne konuştuklarımızı hatırlıyor, ne anlaştığımız fiyatı hatırlıyor. "-ben sana olmaz dedim." diyor. bi şaşırdım ki. ya dedim acaba dedim başka biriylemi konuştum ben. "-hayır. dedi. telefonlara hep ben bakarım." dedi. daha çok şaşırdım.
velhasılı kelam, o sarıgül nakliyat bi sözü bi sözünü tutmayan bi firma. güven konusunda beni tatmin etmedi. (aynısını adama da söyledim telefonu suratıma kapattı. tekrar aradım telefonu açmadı. :shock: )
Taşımadan bunu yapmışsa taşısa kim bilir ne yapardı verilmiş sadakan varmış. :D

hasari' Alıntı:
valla haklısın hasari hocam. adama sarhoşmusun kardeşim sen diyecektim de daha fazla ileri gitmek istemedim. sonuçta aramızda henüz bi iş-ticaret olmadı.
nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum. bu şekildemi esnaf olunur, güven kazanılır?
her neyse aramaya devam :)

enginozdil' Alıntı:
hasari' Alıntı:
valla haklısın hasari hocam. adama sarhoşmusun kardeşim sen diyecektim de daha fazla ileri gitmek istemedim. sonuçta aramızda henüz bi iş-ticaret olmadı.
nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum. bu şekildemi esnaf olunur, güven kazanılır?
her neyse aramaya devam :)
Ben sana sebebini söyleyeyim adamlar doymuş iş beğenmiyorlar. Fukara memurda sürünsün dursun. :sleep:

hocam ellerinde iş bolken demek kendilerini sapıtıyorlar. şükürsüzlük böyle birşey olsa gerek. Bizim eski okuldaki arkadaşların bir çoğu bu firmalara taşıtmıştı. demek hasari nin dediği gibi doymuşlar.

Kocaeli için nakliye firma önerileriniz nedir arkadaşlar?

Şen nakliyat hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam kocaelide (Gebze'de) 2 ayrı firma ile çalıştım. Biri Şehiriçi diğeri şehirlerarası. Ikisinden de cok memnun kaldım. Islerini hakikaten sağlam yapıyorlar. Istersen telefonlarını verebilirim.

Geri