Bildiğiniz Android ortam dinleme programı varmı

Kodla Büyü

0nursah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 1,5 yaşında oğlum var eylül ayından beridir eve bakıcı geliyor, yaklaşık 7 ay geçmesine rağmen hala sabah bakıcı eve girdiğinde ağlayarak bize sarılıyor. Öyle az biraz değil bağıra bağıra ağlıyor paçalarımıza yapışıyor. şu zamana kadar hep beni de götürün diye ağlıyor evde bırakıp çıkacağımızı bildiğinden dedik kötü düşünmedik ama bu kadar zaman geçmesine rağmen hala kadına alışamamış olması artık içime kurt düşürmeye başladı. görünürde bakıcı iyi niyetli birisi kendisi de oğlumun böyle yapmasına üzülüyor seviyorum akşama kadar oyun oynuyorum neden böyle yapıyor diyor ama benim içim hiç rahat değil şu sıralar. gizli kamera konusunu çok etik bulmuyorum o yüzden en azından bağırıp azarlıyor mu acaba önce onu anlayayım diye evi dinlemek istiyorum. tablet sürekli evde durduğu için onun mikrofonunu kullanarak telefondan yada bilgisayardan odayı dinleyebileceğim bir program biliyor musunuz. yada alternatif yöntemler.

hocam 1.5 yasındaki çocuk herşeyi anlatır...birşey dinlemenize gerek yok...en kısa zamanda o bakıcıyı değiştirmeye bakın...kesinlikle kötü davranıyor....

elrond' Alıntı:
hocam 1.5 yasındaki çocuk herşeyi anlatır...birşey dinlemenize gerek yok...en kısa zamanda o bakıcıyı değiştirmeye bakın...kesinlikle kötü davranıyor....
hocam çocuk anne gitti baba gitti döneminde dövüyor kızıyor deme durumu yok bizde çocukta kötü bir algı oluşmaması için bağırıyor mu kızıyor mu diye soramıyoruz. birde eve geldiğimizde çocuk gülerek oynayarak gayet normal karşılıyor bizi herşey yolunda gözüküyor o yüzden bakıcı konusunda elde somut birşey olmadan erken yargıda bulunmak istemiyorum. tek sıkıntı sabahlar. nedeni bakıcıdan korkması mı yoksa bizim gideceğimizi anlayıp kendisinin de gelmek istemesi mi tam çözemedim

Hocam bence çok önyargılı olmamak lazım, bizim ki de sadece ramazanda teravih namazı için 7-8 gün anneannesine (çocuğun en çok sevdiği insan) bıraktığımızda da aynı şeyi yapıyordu 8. günden sonra artık sıra ile teravihe gitmeye başladık, çünkü artık aynen anlattığınız gibi çocuk bağırmaktan ciğerini parçalıyordu, bu belli bir süre sonra çocuk anne ve babasız kalmaya dayanamadığındandır diye düşünüyorum, eminim sizde ilk hafta çok zorluk çekmemişsinizdir. Allah kolaylık versin...

Geri