Bi de bu plana bakın 5.sınıf ( 6. sınıf planını da ekledim)

Kodla Büyü

nurrah

Aktif Üye
geçen yıl bu siteden indirdiğim planda değişiklikler yaptım. uygun görürseniz kullanırsınız. iyi çalışmalar.

sıkıntılar varsa bildirin.

Arkadaşlar 6. sınıf planını yine öğrencilerimin seviyesine göre hazırladım. ama hatalar var mı bilemiyorum. sizler de kontrol edip değişiklikler yapıp kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Yillik_Plan_2014yedek.rar
    9.8 KB · Görüntüleme: 1,642
  • plan6.rar
    9.9 KB · Görüntüleme: 593
Re: Bi de bu plana bakın 5. sınıf

Ben çok beğendim hocam...Ellerine sağlık...6.sınıf için de uygulanabilir

Ellerine sağlık Hocam, çok güzel bir plan olmuş. Teşekkürler.

sevindim arkadaşlar güle güle kullanın. :)
6. sınıflarıma ayrı hazırlamam lazım benim. 7 ve 8lerim de var :? biraz zor iş plan hazırlamak.

güzel bir plan, 6. sınıflar için de olsa uygulamak isterim bir kaç değişiklikle.

ellerine sağlık hocam güzel olmuş bu yıl 5-6 lara uygulamak lazım seneye 6 lara farklı bir plan uygulanabilir

bu plana göre günlük planları da ayarlamak lazım

Bunu ben de beğendim, biraz değiştirip 6'lara uyarlayacağım. Bir sürü plan inceledim. Bizim öğrencilerin durum karışık. 6. sınıfların yarısı geçen sene dersi seçmeli aldı, gerisi almadı. Hiç bilmeyen 5.'lere ise programlama ne kadar anlatılır bilemiyorum. Arkadaşlar güzel detaylı hazırlamışlar ama bilmiyorum sınıfta ne kadar uygulanır. Özellikle 40 kişilik bir sınıfta 14-15 bilgisayar ile öğrenci adam akıllı klavye bilmeden ne kadar program hazırlayabilir. Bir de sürekli BİT BİT işlerken öğrenciler sıkılıyor, malum dersi "bilgisayar" olarak görüyorlar.

Hocam izninizle ben de bu planı 5 ve 6'lara uygulamayı düşünüyorum, elinize sağlık..
7 ve 8'ler için nasıl bir plan hazırlamak gerekir konusunda hala kararsızım.. :?

bencede bu plan beş ve altılara uygundur. Teşekkürler hocam. güzel bir plan olmuş.

Arkadaşlar beni mazur görün. Bu planı 6.sınıflara uygulamaktan bahsederken; 6lara da mı aynı konuyu anlatmayı düşünüyorsunuz?

julian41' Alıntı:
Hocam izninizle ben de bu planı 5 ve 6'lara uygulamayı düşünüyorum, elinize sağlık..
7 ve 8'ler için nasıl bir plan hazırlamak gerekir konusunda hala kararsızım.. :?

7 ve 8 ler için kitaplar yok mu ordaki konuları işleyebiliriz diye düşünüyorum ben.

hocam eline sağlık çok çok güzel bir plan olmuş. 6.sınıf versiyonunu da bekliyoruz :roll:

Elinize sağlık hocam, güzel olmuş. Aynı planı 5 ve 6'lara uygulamayı düşünüyorum. 6. sınıflarda ilk konularda biraz değişiklik yapıp 6. sınıfın günlük planını daha kapsamlı tutup anlatmayı düşünüyorum.

Geri