Bi daha dünyaya gelsemm

Kodla Büyü

burock_26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bi daha dünyaya gelsem şunu yapmazdım dediğiiniz şeyler var mı benim çok var mesela
Bi daha dünyaya gelsem böteyi ASLA seçmezdim neyse Haktan hayırlısı olan oldu işteee

:) hem memlketten çıkma hemde kanadaya git güzel fikir benim yazdıklarıma benziyor psikopata bağlamışım galiba yineee :puhaha:

Memleketimden cikmazdim cunku universite ve ogretmenlik ugrunda disarda harcanan para tam 60 milyar 18 senede

kesinlikle okumazdım. bir ustanın yanında çalışıp meslek öğrenirdim sonra da kendi işimi kurardım. batsam da çıksam da yöneticilerin idarecilerin başımızdakilerin saçma sapan kaprisleri yada düşünceleri yüzünden sıkıntı yaşamazdım en azından :)

Bir şans daha verilse çoğumuzun hayatında değiştirmek istediği anlar, değiştirmek istediği şeyler olacaktır. Ama bu konuda yapacak pek birşey de yok:) Umarım bundan sonraki hayatımız huzurlu, mutlu ve dilediğimiz gibi geçer..Allah herkese hayırlı ömürler versin..Aslında dünya dediğimiz üç günlük..Keşke aklımızı başımıza alabilsek biz insanoğlu..

bidaha da dünyaya gelmem bu da böyle biline :p :lol:

Anamın babamın dizinin dibinden ayrılmazdım. Üç beş kuruş kazanacak bir işle uğraşır ne memuriyetle ne de devletle ilgilenirdim...

Buzkırıcı' Alıntı:
cumleyi anlamamissin git biraz word calis
Bence sen biraz türkçe çalış eksik cümleler kuruyorsun ve benden anlamamı bekliyorsun
Evet biraz kitap okuma ve sözlük çalışması yapsan iyi olur :+1:

pisagorean' Alıntı:
Bi daha bu dünyaya gelmek nasip olmasın eğer öyle bişey varsa.
Yok öyle bişey tabiiki de ama varsayalım ki
hayatta en kötü şey keşkeli cümleler kurmaktır
Umarım artık keşke kullanmayacağımız bir hayat yaşarız

Geri