bi böteliler mi kötü pis kaka yaaaa

Kodla Büyü

seraydın

Aktif Üye
ya sosyalci- tarihe geçebiliyor
türkçeçi edebiyata geçiyor
fenci fizik kimyaya fizik kimyacı fene geçebiliyor
sınıfçı zihin engellilere tek tasa geçebiliyor
ilköğretim matçı lise mata geçiyor. böteli niye meslek lisesine geçemiyor ya. bu ne biçim iş. bi bötelilerden mi adam olmuyor.

seraydın' Alıntı:
ya sosyalci- tarihe geçebiliyor
türkçeçi edebiyata geçiyor
fenci fizik kimyaya fizik kimyacı fene geçebiliyor
sınıfçı zihin engellilere tek tasa geçebiliyor
ilköğretim matçı lise mata geçiyor. böteli niye meslek lisesine geçemiyor ya. bu ne biçim iş. bi bötelilerden mi adam olmuyor.
aynen öyle. şimdi gel de sistemi bu hale getirenlere düşman olma. kendi branşımda olan, alanımla alakalı olan bir yere atanamıyorum sen git alakasız atamalar yap. sonra düzeltmeye çalış. görürürüz iki gün sonra hiç yan alana veya lisans alanına bakmadan yine saçma sapan atamalar yapacaklar.

hocam sistem şu an bir balon. bi yeri patlıyor, orayı yamıyorlar, sonra başka bir yeri patlıyor. 4+4 getirdiler, sonuçları da bunlar işte. 2012 de yapılacak iş değil. okulumuzdaki bi sınıf öğretmeni sosyal bilgilere geçeceğim ama istanbulun fethinden başka bişey bilmiyorum diyor. bir diğeri yan alanım ingilizce diyor, ama isim sormaktan başka bişey bilmiyorum diyor. demem şudurki adamlar eğitim sistemini katletti resmen.

sende teknoloji tasarım a geç bilader ama onların durumuda hoş değil şu an ama ilerde ne olur bilmem.Zorunlu derslerden biri tek.tas. şu an 7-8 lere 2 şer saat kademeli olarak kaldırılacak falan diyorlar.bi duyumumda bunlar liselere geçcek miş mişmiş aslı astarı var mı bilmem

Geri