Beyin fırtınası yapalım lütfen

Kodla Büyü

herotürk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Şimdi hali hazırda bir uygulamam var ve bunu üst kısımlara çıkartmak istiyorum.
Yeni versiyonda çok fazla özellik eklemek istiyorum ve daha neler eklenir sizlerden fikir istiyorum.

Ana mantık gebelik ve sonrası
gebelik hesaplama aşı takvimi vs siz olsanız bu tarz bir uygulamada neler olmasını beklerdiniz. Aklınaa gelen tüm fikirleri yazabilirsiniz

Not uygulamayı website gibi kullanışlı yapmak istiyorum. Bilgileri alıp çıksın değil içerisinde vakit geçirsin

şimdi hali hazırdaki uygulamanın ne olduğunu bilmeden fazla fikir üretemiyorum ama bir fikir üreteyim reklam olmasın diyeceğim olursada az olsun.

Konuyla fikir üretme açısından zerre alakam olmadığı için katkıda bulunamayacağım ama başarılar dilemek için yazayım dedim. Umarım güzel fikirlerle hedeflediğiniz noktaya getirirsiniz..

Hocam bir kadın forumuna bu başlığı aç daha tatmin edici cevaplar alırsın.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madem gebelik ve sonrası ay ay gelişimlerini örneğin: 16. haftada ters dönebilr falan filan şunları yapabilr gibi. Ayrıca 1 yaş bir buçuk yaş iki yaş da ay ay yapılması gereken etkinlikler, söylenmesi gereken sözler, yaptığı davranışlara göre verilmesi gerekn tepkiler gibi.

Kısacası 0-3 yaş Aile Eğitim Programı

Başarılar tebrikler :alkis:

uygulama içerisinde forum kurmayı ve uygulamadan kazanç elde etmek için e ticaret kısmı yapmayı hedefliyorum. Bebek araç ve gereçleri satan yerler ile anlaşıp piyasanın daha altına fiyat vererek satışla yapmayı planlıyorum.

Normalde 100tl olan bir fiyatlı ürünü 85 - 80 tl arası indirim sağlıyorlar. dahada aşağı indirim yaptıabilirsem alıcı içine daha iyi olur

Geri