Beyaz eşya tavsiye (orta yollu)

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar.
Bu yaz annemin evindeki eşyaları yenilemeyi düşünüyorum.
Orta yollu önerilerinizi alabilir miyim?

Çamaşır mak.
Bulaşık mak.
Buzdolabı
Fırınlı ocak

Gönül isterki analarımız en iyisini kullansın. Ama bütçem 4000-5000i geçmez.

Şimdiden teşekkürler

profilo kullanıyorum memnunum, bulaşık makinesini lg almıştım 1-2 defa servis çağırdım , dijital almayacaksın kara düzen al gitsin:)

ben arçelik aldım 5 senedir servis yüzü görmedik şükür.. sonradan memnun kaldım derin dondurucuyu da arçelik aldım :++:

Kesinlikle samsung alma. bir bulaşık makinesi almıştırm, garantisi bittikten sonra işe yaramıyor. 3 buçuk yıl kullanabildim. şimdi hurdacıyı bekliyor. servisleri de iyi değil. ben artık bosch alıyorum. çok memnunum. bosch ile profilonun iç mekanizmaları aynıymış. sadece plastik aksamları farklı dedi bana kendi servisi. bütçeniz sınırlıysa profilo alabilirsiniz.

Siemens Bosch Profilo sıralamasından beğenilen ve uygun gelen model alınır. Sıkıntılar unutulur.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bütçeniz kisitliysa vestel alabilirsiniz. Ama tavsiyem bosh. Özellikle buzdolabı hem iyi soğutuyor hem sağlam

Boshc Siemens Profilo gurubu aşağı yukarı aynı ürünler farklı fiyatlar mevcut. Bunların içinde Profilo en uygunudur, alabilirsiniz. Arçelik, beko servis ağı en iyi olandır fakat bütçeniz kısıtlı olduğu için biraz pahalı olabilir. Vestel de ucuzluk ve servis ağının geniş olması sebebiyle tercih edilebilir.

buzdolabı ve çamaşır makinasını internetten aldım ( gittigidiyor).iki üründe mağazaya göre kazancım 1100 tl olmuştu. ne alırsan al netten al

Geri