Beşiktaş - Liverpool eşleşmesi-ANKET

Kodla Büyü
2 sini alamasak ta turu geçeriz. Sene başı arsenal maçlarını hatırla hocam, beceriksizlik olmasaydı tur bizimdi, nasip. Töre ve demba ba dan sov bekliyorum.

güzel maçlar olacağı kesin liverpoolun 1ay önceki formuna göre bjk alır derdim ama şimdi toparlandılar şubata kadar daha iyi olacanı düşünüorum bide avrupa ligini ciddiye alırlarsa bjknin işi zor gibi gözüküor

Avrupa takımları kondisyon olarak çok önde bizim futbolcularımıza göre.Bunun yanında hızlı oynamaları ve topu zekice kullanmaları bizim futbolcuları aşırı yormakta ve maçın sonununda performans düşüklüğüne sebep olmaktadır.Hele ki İngiliz futbolu. Bu sene en diri olan ve top yapabilen umut vaad eden tek takım Beşiktaş.Ancak ben Beşiktaş'ın eleneceğini düşünüyorum bahsettiğim sebeplerden dolayı.İnş yanılırım.

premier lig takımları çok fazla avrupa maçlarını önemsemiyorlar çünkü premier lig zaten kalitesi üst düzey bir lig. Ama liverpool un ligdeki kötü durumu uefa kupalarına asılmasına sebep olabilir. Ama farketmez biz Beşiktaşız oyunumuzu oynayacağız ve alacağız. :+1:

bu haftalarda oynasak eleyebileceğimizi düşünürdüm ancak şubata kadar liverpool kötü gidişi düzeltebilir.

Geri