Benzine yine yeni yeniden...

Kodla Büyü
hükümet ne yapsa yaranamıyor.. yapsa eleştiriliyor, yapmasa eleştiriliyor.. hem halkı için, milleti için her şeyin en iyisini düşünen sayın boışbakanımız mecbur kalmasa bu zammın yapılmasına müsaade eder mi?? demek ki mecbur ki yapılıyor.. uluslarası benzin piyasaları bik bik bik bik bik dızzzzzzzzt cızzzzzzzzzzt.................. :verymad: :verymad: :verymad:

Arabamız yok, keyfimiz yerinde... :)
Yürümek ve hele de tempolu yürümek sağlıklı yaşam için gereklidir.
Binlerce faydası vardır.
Bir tanesi de ulaşım maliyetlerini azaltmasıdır. :)

arabam yok.zaten bu gidişle petrolü tüketecez.Buna alışsak iyi olur.
2 metre öteye araba ile giden dingiller vardı üniversitede iken hava atıyorlardı.
onlar yüzünden olsa gerek...

kardeş ben o iki adıma giden dingillerdenimde çok yakıldığı için değil... birilerinin orasını burasını kapatmak için geliyor zam...
5 liralık benzinin 4 lirası vergi

reamonn' Alıntı:
2 metre öteye araba ile giden dingiller vardı üniversitede iken hava atıyorlardı.

ha bu arada tayyip amca sağlığınız için sigaraya zam yapıyoz dediğinde sen ona da inanmışındır kesin..

herkeste 2 araba var..yetmez 6tl olmalı...bunlar keyfi şeyler...2adım öteye arabayala gidecekesen vereceksin parayı

selim42' Alıntı:
reamonn' Alıntı:

ha bu arada tayyip amca sağlığınız için sigaraya zam yapıyoz dediğinde sen ona da inanmışındır kesin..

Belki de başbakan gelecek nesli düşünüyordur adaletli davranmak gerekir.Davranışcılara göre insan düşüncelerini ve duygularını eylemlerde aramalıdır artık samimi mi onu sen anla.Tiryaki birini de vazgecirmek zordur o da bir gerçektir.
ne diyelim Allah o tiryaki insanlara yardım etsin.Kaçak çay,sigara ve ıvır zıvır bu gibi zamlar yüzündendir.Allahtan içki kumarım da yok ama benim de sürünmeme neden olan durumlar yok da degil?

Geri