Benzin 5 lirayı geçti

Kodla Büyü

*Vendetta*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Benzine sekiz gün aradan sonra ikinci kez zam yapıldı ve 98 oktan benzinin satış fiyatı 5 lirayı geçti. Zamlı tarife bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

Benzinin litre fiyatina 8 kuruş zam yapılacak. Benzine en son zam 8 Temmuz'da yapılmış ve fiyatlar 11 kuruş artırılmıştı. 10 Temmuz'da ise motorine 7 kuruş zam yapılmıştı.

Zamlarla 95 oktan benzinin litre satış fiyatı 4,91 kuruşa çıkacak. 98 oktan benzinin halen 4,93 TL olan satış fiyatı ise 5 lirayı geçecek.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/23740521.asp

2 yıl önce benzin 5 lirayı geçerse bende akp ye oy vereceğim ilk seçimde demiştim demekki bu seçimlere kısmetmiş :(

madem bende porsche mi satıp vw mi alsam ki ne yapsam bilemedim şimdi :shock:

valla benzinli araç kullanıyorum
tek maaşım
10 bin lira olsun
hiç umrumda değil
batarsa dipteyim cıkarsa üstteyim.

patronlar ve asgari ücretliler düşünsün.

lpg de taktırmayacağım inadına bineceğim

duyu80' Alıntı:
kakababa' Alıntı:
2 yıl önce benzin 5 lirayı geçerse bende akp ye oy vereceğim ilk seçimde demiştim demekki bu seçimlere kısmetmiş :(

niye.. benzine mi yatırım yapıyosun.
yok be nerede bizde benzine yatırım yapacak para :) Bu partinin yıllardır oy aldığı kesimler varoşlar, liberaller, müsiad üyeleri gibi zengin iş adamları,cemaatciler ve işsizler değil mi? Hadi diğerlerini anlıyorumda gelirinde hiçbir değişim olmadığı halde daha kötüye gittiği halde oy veren varoşların psikolojisini bi tatmak istiyordum :))

faiz lobisinin işleri hep bunlar.
@serkanaytekin hocam, akp karşıtı biri olarak emin ol ki akp'den fazla kızıyorum kemal kılıçdaroğluna.

Arkadaşlar bunlar hep emperyalist devletlerin ve içteki kötü niyetli insanların hükümeti yıpratma oyunu(!) Benzinin "1 litresi 5 TL" olmuş gibi algılamamızı istiyorlar. Hatta telekinezi bile kullanıyor olabilirler bize karşı! Çok şükür % 50'miz (son seçim anketinde %41,5 çıktı "mantıksal olarak bu rakamı telaffuz etmek lazım artık!") bilinçli, tüm komplo ve oyunların farkında, devletimizi ve 36 etnik parçaya bölünmeye çalışılan milletimizi ayakta ve bütün olarak tutuyorlar!

daha bugün benzinli bir araba aldım yazık bana yaaa
Ama ne diyeyim altta kalanın canı çıksın benim içim vicdanım rahat oy verenler düşünsün 5 yetmez 10 olsun müstahak bize

Kendi aracım yok ama akaryakıta yapılan zam kullandığımız her ürünün fiyatını da artırıyor. Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz, bazı büyük şehirlerde de bayram dolayısıyla toplu taşıma indirimli olacak. Peşine toplu taşıma ve köprü-otoyol ücretlerine de kıyak bir zam gelmezse yakışmaz. Kaşıkla verilen kepçeyle geri alınmalı ki adet yerini bulsun.

Yaşasın benzin zamları için LPG :) Her ay 2 zam ne güzel Türkiye be.. Durmak yok zamlara devam ayıptır..

Arabası olmasına gerek yok bence yeni "Petrol Vergisi" koyulsun ve herkesten alınsın... :+1:

Geri